Finansai

Kaune atidaromas pašto skyrius

Kaune, gruodžio 10 d. prekybos centre „Rimi“, adresu Baltijos g. 58, duris klientams atvers pagal naują koncepciją įrengtas pašto skyrius. Į erdvų, 112 kv. m. paštą investuota 69 tūkst. Eur.

„Stebime klientų srautus ir jų poreikius, todėl gausiai lankomus, tačiau senos statybos arba mažesnius pašto skyrius keičiame erdvesniais, įrengtais pagal naują koncepciją ir orientuotais į mūsų klientų patogumą. Šis pašto skyrius – ne vienintelis, kurį Kaune įrengėme per pastaruosius mėnesius: atnaujinome P. Lukšio g. esantį pašto skyrių, į kurį investavome 185 tūkst. Eur, už 70 tūkst. Eur įrengėme pašto skyrių prekybos centre „Mega“, už 70 tūkst. įrengtame pašte prekybos centre „Akropolis“ jau aptarnaujame klientus, o gruodžio 17 d. duris atvers už 69 tūkst. įrengtas naujos koncepcijos paštas Varnių g. 41, prekybos centre „Rimi“. Savo siuntas atsiimti pašto klientai gali ir gruodį Šilainių HUB atsidariusiame pašto „langelyje“, – sako Lietuvos pašto Tinklo direktorius Jonas Sadauskas.

Naujame moderniame pašto skyriuje suprojektuota patogi laukimo salė, įrengta savitarnos parduotuvė, kurioje klientai gali patys pasirinkti ir įsigyti įvairių atnaujinto asortimento siuntų pakavimo priemonių bei kitų prekių. Be to, siekiant pašto skyriuje sumažinti eiles, įrengta speciali vieta internetinėje savitarnos sistemoje manosiuntos.post.lt suformuotoms ir iš anksto apmokėtoms siuntoms palikti.

Šis pokytis teigiamai paveiks ne tik pašto klientus, bet ir darbuotojus: naujose patalpose bus įrengtos patogesnės darbo vietos, kuriose pašto darbuotojai galės greičiau apdoroti pašto siuntas, o klientų aptarnavimo specialistai dirbs atviresnėje aplinkoje, kad galėtų greičiau pagelbėti salėje esantiems klientams.

Akcinė bendrovė Lietuvos paštas turi plačiausią ir tankiausią pašto paslaugų teikimo vietų tinklą šalyje. Lietuvos paštas teikia pašto, logistikos ir finansinio tarpininkavimo paslaugas.

Pranešimą paskelbė: Aušra Kurtkutė, AB Lietuvos paštas

(Perskaityta per mėnesį: 7, iš jų šiandien: 1.)