Finansai

Keičiasi AB „Vilniaus metrologijos centras“ vadovas

Metrologijos paslaugų sektoriaus lyderis „Vilniaus metrologijos centras“ (VMC) keičia vadovą. Įmonę palieka dvejus su puse metų jai vadovavusi generalinė direktorė Rūta Klevėnė. Laikinai šias pareigas eis VMC Vilniaus regiono laboratorijos vadovė Evelina Lesutytė.

Klevėnė prie VMC prisijungė 2018-ųjų rugsėjį, o prieš tai vadovo UAB „Nacionalinių projektų rengimas“ bei UAB „Ademo grupei“.

VMC valdybos pirmininkas Kęstutis Motiejūnas teigia, kad R. Klevėnė įmonei davė labai daug, o svarbiausiomis jos iniciatyvomis įvardija regioninių padalinių apjungimą į vieną stiprią organizaciją bei radikalų bendrovės veiklos skaitmenizavimą, kurį pajuto ne tik darbuotojai, bet ir klientai.

„Rūtai pavyko sujungti penkis atskirai iki tol veikusius padalinius. Šiandien būtų sunku įsivaizduoti, kad dar visai neseniai buvome atskirai. Be to, buvusi visiškai „popierinė“ įmonė, kurioje procesai vykdavo ilgai, šiandien yra viena pirmaujančių savo sektoriuje pagal inovatyvius skaitmeninius sprendimus.

Dėkojame Rūtai už per trumpą laiką įvykusį didžiulį įmonės progresą ir linkime visokeriopos sėkmės naujoje veikloje“, – sakė K. Motiejūnas.

Laikinai VMC generalinio direktoriaus pareigas eis ilgametė įmonės Vilniaus regiono laboratorijos vadovė Evelina Lesutytė. Beveik dešimt įmonėje praleidusi metrologijos specialistė įmonei vadovaus jau nuo kovo 9 d.

„Vilniaus metrologijos centras“ teikia plataus spektro akredituotas metrologines paslaugas – atlieka periodines prietaisų patikras, kalibravimą, bandymus įvairiems prietaisams nuo temperatūros iki fizikinių ir cheminių matavimo priemonių. Šiuo metu įmonės padaliniuose visoje šalyje dirba apie 120 darbuotojų.

Pranešimą paskelbė: Živilė Čepaitė, UAB „Komunikaciniai projektai“
Keičiasi AB „Vilniaus metrologijos centras“ vadovas

(Perskaityta per mėnesį: 23, iš jų šiandien: 1.)