Finansai

Keičiasi „Rimi Lietuva“ ryšių su visuomene vadovė

Švedijos koncernui „ICA Gruppen“ priklausančios UAB „Rimi Lietuva“ ryšiams su visuomene pradeda vadovauti Eglė Krasauskienė. Šias pareigas ji perėmė iš Gabrielės Šerėnienės, pasukusios į ilgai atidėliotas studijas.

Eglė Krasauskienė koordinuos „Rimi Lietuva“ ryšius su žiniasklaida, bendruomenėmis, nevyriausybinėmis organizacijomis, įgyvendins tvarumo projektus komunikacijos srityje.

Pastaruosius penkerius metus Eglė Krasauskienė buvo viešųjų ryšių agentūros „Vox vera“ komunikacijos projektų vadovė, daugiausia dirbo su aplinkosaugos, sveikatos apsaugos, ekologijos, transporto ir viešojo valdymo projektais. Prieš tai kelerius metus dirbo komunikacijos projektų vadove kūrybos namuose „ELITAZ“, kuriuose prisidėjo prie televizinių projektų įgyvendinimo. 

„Džiaugiuosi, kad prie mūsų komandos prisijungia įvairią profesinę patirtį komunikacijos srityje sukaupusi Eglė Krasauskienė. Neabejoju, kad Eglės ekspertinės žinios ir progresyvus mąstymas bus svarus indėlis tiek stiprinant įmonės įvaizdį, tiek ir santykius su bendruomenėmis bei nevyriausybinėmis organizacijomis“, – sako Dalia Čenkienė, „Rimi Lietuva“ ryšių su visuomene ir rinkodaros vadovė.

Šiuo metu Lietuvoje veikia 83 mažmeninės prekybos tinklo „Rimi“ parduotuvės bei e. parduotuvė „Rimi.lt“, bendrovėje dirba daugiau nei 3300 darbuotojai. „Rimi Lietuva“ yra Švedijos mažmenininkui „ICA Gruppen“ priklausančios dukterinės įmonės „Rimi Baltic” dalis. „ICA Gruppen“ – pirmaujanti mažmeninės prekybos kompanija Šiaurės regione, daugiausia dėmesio skirianti maistui ir sveikatai.

Pranešimą paskelbė: Živilė Karevaitė, Integrity PR
Keičiasi „Rimi Lietuva“ ryšių su visuomene vadovė

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)