Mikroautobusu nuoma
Transportas

Keleivinių 9 vietų mikroautobusų nuoma

Jei planuojama vykti į ilgesnę kelionę automobiliu, visuomet verta pagalvoti apie mikroautobuso pasirinkimą, kadangi tokiu atveju savo kelionei galima suteikti gerokai daugiau komforto. Taigi, jei neužilgo nusimato jūsų suplanuota kelionė, jums vertėtų pasinaudoti 9 vietų mikroautobusų nuoma, todėl palengvindami mikroautobuso pasirinkimo procesą, siūlome pasinaudoti keliais naudingais patarimais.

Galima vairuoti su B kategorijos vairuotojo pažymėjimu

Jei svarstote, kas jūsų kelionės metu galės vairuoti mikroautobusą, atminkite, kad 9 vietų mikroautobusus galima vairuoti turint B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, suteikiantį teisę vairuoti lengvąjį automobilį. Kadangi mikroautobusų nuomos paslaugų teikėjų nuomojami keleiviniai mikroautobusai būna mažesnio nei 3,5 t svorio, juos leidžiama vairuoti kiekvienam, kuris turi B kategorijos pažymėjimą. Tačiau mikroautobusų nuomos bendrovės gali taikyti ir papildomus reikalavimus, pvz., vairuotojas turėtų būti ne jaunesnis nei 21 m. amžiaus, turėti bent 2 metų vairavimo stažą ir kt. Tuo tarpu, jei pasirinkta transporto priemonių bendrovė taiko tokius reikalavimus ir jūs jų neatitinkate, turėtumėte kreiptis į juos tiesiogiai ir bandyti išspręsti šiuos klausimus. Tai reiškia, kad kartais gali būti padaromos ir išimtys.

Kokybiški, nauji ir komfortiški mikroautobusai

Leidžiantis į kelionę, labai svarbu būti tikriems, kad pasirinksite mikroautobusą, kuris bus naujas, kokybiškas, komfortiškas ir patvarus. Nei vienas vartotojas nenori savo kelionės metu laiką leisti spręsdamas technines transporto priemonės problemas. Todėl renkantis mikroautobusų nuomos bendrovę, reikėtų pasidomėti, kokius mikroautobusų modelius ji jums galėtų pasiūlyti ir kokiu funkcionalumu jos pasižymi. Labai svarbu, kad mikroautobusas būtų erdvus, saugus ir patvarus. Jame taip pat turėtų būti pakankamai šiuolaikinių funkcijų, tokių kaip oro kondicionierius, reguliuojamos sėdynės, audio įranga, GPS navigacija ir kt., užtikrinančių jūsų kelionės sklandumą.

Kur galima vykti nuomotu mikroautobusu

Jei jūs norite vykti į kelionę po Lietuvą, akivaizdu, kad tai galėsite daryti be jokių papildomų apribojimų. Tačiau labai dažnai nuomotais mikroautobusais vartotojai nori keliauti į užsienio šalis. Tokiais atvejais jiems kyla klausimas, kur galima vykti nuomotu mikroautobusu. Šiuo atveju, jei jūs kreipsitės į mikroautobusų nuomos bendrovę, galėsite keliauti po visą Europą. Tačiau jei norėsite aplankyti ir Baltarusiją arba Ukrainą, jums reikės gauti mikroautobusų nuomos bendrovės (t.y. mikroautobuso savininko) leidimą.

Kiek kainuos mikroautobuso draudimas

Šiuolaikinių transporto priemonių nuomos bendrovių nuomojami mikroautobusai visuomet būna apdrausti tiek privalomuoju civiliniu, tiek ir KASKO draudimu, kartu vartotojams suteikiant galimybę pasinaudoti „Pagalba kelyje“ visoje Europos Sąjungoje. Papildomai už šiuos draudimus vartotojui mokėti nereikia. Tačiau jei jūs manote, kad jums siūlomo draudimo kelionės metu nepakaks, galite pasinaudoti ir papildomu draudimu. Tokiu atveju jums nebereikėtų mokėti užstato. Priešingu atveju, jei nuspręstumėte papildomo draudimo neįsigyti, užstato dydis gali siekti ir 300 EUR sumą.

(Perskaityta per mėnesį: 11, iš jų šiandien: 1.)