Perkuautomobilius.lt
Transportas

Kai turima transporto priemonė tampa našta

Turite transporto priemonę, kuri jums jau seniai kelia didelį galvos skausmą? Nebesuskaičiuojate, kiek kartų per pastarąjį pusmetį jums teko lankytis autoservise? Tuomet jūs neturite kito išeities, kaip tik savo automobilį parduoti! Žinoma, turite nusiteikti, kad automobilio pardavimo procesas gali labai užtrukti, jei į pagalbą pasitelksite įprastines priemones. Trumpiau tariant, jei transporto priemonę siūlysite internetiniuose skelbimuose, automobilio pirkėjo paieškos anaiptol ne visuomet būna vaisingos. Todėl jei jūs negalite sau leisti ilgai ir nuobodžiai laukti pirkėjo, kuris galų gale už jūsų parduodamą automobilį galės pasiūlyti geriausią kainą, tuomet turėkite omenyje, kad minėtos priemonės nėra vienintelės, kuriomis gali pasinaudoti transporto priemonių pardavėjai.

Tokiose situacijose PerkuAutomobilius.lt specialistai rekomenduoja labai gerai pasverti visus „už“ ir „prieš“. Pagalvokite ar turite pakankamai daug laisvo laiko, kurį galėsite skirti nuolatiniam savo automobilio aprodymui, susitinkant su potencialiais pirkėjais. Be to, nepamirškite, kad jums reikės atsakinėti ir daugybę skambučių ir derinti susitikimų laiką. Visa tai kainuos daug laiko ir nervų. Juolab, kad jei naudositės populiariausiais internetiniais skelbimų portalais, jums reikės mokėti ir už skelbimų publikavimą, jų paryškinimą ar iškėlimą, siekiant, kad potencialūs pirkėjai greičiau pamatytų jūsų siūlomą transporto priemonę. Tai ne visuomet yra taip efektyvu, kaip iš pirmo žvilgsnio galėtų pasirodyti, todėl pravartu įvertinti galimybę kreiptis į automobilių supirkimo specialistus.

Kadangi automobilių supirkimas veikia visoje Lietuvoje, dabar nėra sudėtinga greitai ir sklandžiai pasiūlyti savo transporto priemonę. Be to, visa tai yra visiškai nemokama. Skirtingai nei kiti pasirinkimai, kreipiantis į automobilių supirkėjus jums nereikės patirti papildomų išlaidų ir eikvoti savo brangaus laiko. Pasiūlymo pateikimas nieko nekainuoja, o atsakymo iš pasirinktų automobilių supirkimo specialistų sulaukiate vos per keletą minučių. Pokalbio metu tereikia suderinti abiem pusėms prieinamiausią kainą ir susitarti dėl susitikimo. Auto supirkėjai patys atvyksta pas automobilio pardavėją, todėl jei rinksitės šį būdą, savo transporto priemonę parduosite be jokių rūpesčių. Taigi, belieka nuspręsti, kuris iš minėtų pasirinkimų jūsų atveju yra prieinamesnis ir atrodo patogesnis.

(Perskaityta per mėnesį: 31, iš jų šiandien: 1.)