auto nuoma
Paslaugos,  Transportas

Auto nuoma: ką reikia žinoti?

auto nuomaAuto nuoma gali išspręsti galybę problemų, kurios iš pirmo žvilgsnio pasirodė Puntuko akmens dydžio: nereikia sukti galvos, kuo laikinai pakeisti sugedusią transporto priemonę, atvykus į svetimą miestą, nereikia įminti painios viešojo transporto raizgalynės mįslės ar naudotis piniginei „nedraugiškomis“ taksi paslaugomis.  Taigi, auto nuoma suteikia laisvės, lankstumo ir laimės jausmą keliaujant.

Kokį automobilį rinktis?

Automobilio pasirinkimas priklauso nuo jūsų kelionės ypatumų ir tikslų. Jei keliaujate su draugais ar šeima, didesnis ir erdvesnis automobilis yra privalumas. Jei žinote, kad kelionės metu teks susidurti su sunkiau pravažiuojamais kaimo keliukais, puikiai tiks visureigis. O štai vestuvėms, romantiškam pasimatymui arba norint pajusti, ką reiškia sėdėti už prabangaus automobilio vairo, derėtų rinktis naują ir malonius šiurpuliukus keliantį galingą automobilį. Su juo atrodysite stilingai, o sąvoka „patogi kelionė“ įgaus visai kitą prasmę.

Automobilio rezervacija

Prieš nuomojantis automobilį, būtina savęs paklausti, kuriam laikui jums jo reikės.  Auto nuoma yra ypatinga – kuo ilgesnis automobilio nuomos periodas, tuo pigiau nuomos paslauga jums kainuos. Tiksliai žinodami, kiek laiko užtruksite kelionėje, galite sutaupyti net iki 70 eurų, o tai jau ir ne tokie maži pinigai. Žinoma, jei matote, kad laiku nespėsite grąžinti automobilio, jo nuomą visada galite prasitęsti.

Beje, prieš rezervuodami automobilį, nepatingėkite šiek tiek panaršyti internete ir palyginti skirtingų auto nuomos salonų siūlomas kainas, jas nesunkiai rasite apsilankę internetinėse svetainėse arba susisiekę su aptarnaujančiu personalu. Tada būsite visai tikri, kad pasirinkote optimaliausią variantą.

Taisyklės

Prieš pasirašydami automobilio nuomos sutartį, visada ją atidžiai perskaitykite ir išsiaiškinkite, kokie yra grąžinimo terminai ir nuobaudos už padarytą žalą. Tiesa, jei automobilis sugedo ar pateko į auto įvykį, nuostolius padengia draudimo bendrovė, tačiau jei cigarete pradeginote automobilio saloną ar „užkirtote“ variklį, nes neapsižiūrėjęs į dyzelinį automobilį pripylėte benzino (būna ir taip!), nuostolius teks padengti iš savo kišenės. Nebent automobilis būtų draustas Kasko draudimu. Taigi, automobilis ne tik patogi keliavimo priemonė, bet ir jūsų atsakomybė.

Automobilio pasiėmimas ir grąžinimas

Čia jau nieko daug neprigalvosi: prieš pasiimdami automobilį, patikrinkite jo stovį, o grąžindamas – pripildykite kuro baką ir įsitikinkite, kad automobilyje nepalikote jokių asmeninių daiktų, nes auto nuomos salonui jų tikrai nereikia, o jums jie gali būti gyvybiškai svarbūs.

Išsirinkę ir rezervavę norimą automobilį, galite lengvai atsipūsti, nes jūsų laukia smagus laikas kelyje. Auto nuoma – galimybė atsipalaiduoti ir patogiai keliauti.

 

 

Save

(Perskaityta per mėnesį: 51, iš jų šiandien: 1.)