namuko nuoma
Laisvalaikis,  Paslaugos

Nakvynė Zarasuose – kaip išsirinkti?

Renkantis atostogoms vietą iškyla daug klausimų, tokių kaip kur apsistoti, ką aplankyti ar ką veikti atostogaujant. Pasirinkimų daug, o laiko mažai. Todėl šiame straipsnyje mes padėsime Jums apžvelgti nakvynės Zarasuose ir laisvalaikio praleidimo atostogų metu galimybes. Kadangi taip puikus regionas atostogoms ir daug turistų jau tuo įsitikino.

Zarasų regionas Lietuvoje yra unikalus, ten yra daugybė ežerų, miškingų ir kalvotų vietovių, gausybė lankomų vietų ir kitų turistui patrauklių objektų. Rajonas nėra urbanizuotas, todėl neišvysite ten daug ūkininkaujančių žmonių, o tuo labiau fabrikų. Ne kartą teko matyti, kad Zarasai yra vadinami mažąją Suomija, kadangi Suomijos gamta yra taip pat ežeringa, miškinga ir kalninga. Nakvynė Zarasuose ir pasirinkimas čia atostogauti tikrai nenuvils, net gi priešingai, paliks teigiamus įspūdžius ir norėsis kitais metais čia grįžti.

Tad išsirinkti tikrai yra iš ko, pasiūlymų daugybė, todėl išsirinkti reikia atsakingai, kad nakvynė Zarasuose atitiktų jūsų poreikius, būtinai išanalizuokite kas Jums labiausiai patinka ir ko labiausiai atostogų metu norėtumėte. Kaip pavyzdžiui, jeigu norėsite pavažinėti gamtoje su dviračiu, tada geriau rinktis stovyklavietę, nes jos dažniausiai įsikūrusios netoli dviračių takų ar baidarių maršruto pabaigos. Taip pat nakvojimo vietą patogu rinktis pagal tai, kokius ir kur lankomus objektus ruošiatės aplankyti, tokiu atveju Jums nereikės iki jų važinėti didelių atstumų ir sutaupysite daug laiko, kurį galėsite skirti poilsiui.

Nakvojimui vietų Zarasuose daug. Tačiau kiekvieno mūsų poreikiai skirtingi, todėl kas tinka vienam, kitam tikrai netiks ir jis nenorės nakvoti ten, kur nakvoja kiti. Nors viešbučių čia ir nėra, tačiau kaimo turizmo sodybų pasirinkimų tikrai galima nustebti. Kai žmogus pradeda rinktis nakvynę Zarasuose, jis mato koks yra didelis pasirinkimas.Vienus, kuriuos traukia labiau gamta, renkasi nakvynę stovyklavietėje ar kempinge. Tas, kuris nori lovos, bet kad išliktų gamtos motyvai, renkasi nakvynę kaimo turizmo sodyboje. Namuko nuoma taip pat yra gundantis pasiūlymas šio tipo turistui. Tie, kurie nori visų patogumu, tokių kaip dušo, vonios, televizoriaus ar interneto, renkasi nakvynę svečių namuose, hostelį ar kitokius apartamentus.

namuko nuomaKadangi renkatės atostogoms vietą Zarasuose, tai kad pamatyti visą šio regiono grožį patartina rinktis nakvynė gamtoje, tai galėtų būti stovyklavietė, kempingas ar kaimo turizmo sodyba. Juk kam rinktis nakvynę mieste, kai atvažiuojama ilsėti į tokį regioną, kuris išsiskiria iš kitų savo gamtos unikalumu.

(Perskaityta per mėnesį: 64, iš jų šiandien: 1.)