Laisvalaikis,  Namai,  Technologijos,  ž.

Įkvepiantys interjero dizainai muzikos mylėtojams

Įėjęs į kambarį pirmiausia įjungti muzikos grotuvą? Pasivaikščioti eini su skambančiomis ausinėmis? O didžiausia dovana tau yra naujas muzikos įrenginys ar aksesuaras? Nepraleidi nė vieno tau patinkančio muzikos stiliaus grupių koncertų? Tuomet tu gali vadinti save muzikos mylėtoju. Būtent tau ir skirta ši idėjų galerija.

Juk muzika nėra vien tik garso kolonėlės ant darbo kambario stalo ar pakabintos ant svetainės sienos ir tai nėra ausinės pakabintos ant kaklo. Tai visa gyvenimo filosofija, idėja, kuri įgyvendinama tiek iš techninės pusės, tiek iš meninės. Šiuo metu rinkoje galima išsirinkti tokias garso kolonėles, kurios pačios savaime yra meno kūrinys ar įspūdinga interjero detalė. Tačiau, kad kolonėlės ar kiti muzikos instrumentai nesijaustų vieniši įprastoje buityje, reikėtų sukurti atitinkamą interjero dizainą.

Tai gali būti smulkmenos, tiesiog atitinkamo stiliaus ir piešinio kilimėlis prie lovos ar durų, paveikslas ant sienos ar rėmelis ant stalo.

Tačiau gali būti ir daug rimčiau, sprendimai darantys didesnę įtaką interjerui. Pavyzdžiui, ant sienų kabančios kelios senos gitaros, vinilinės plokštelės ar didelis fototapetas su mėgstamu muzikantu. Šis estetiškas ir vientisas interjero dizaino pavyzdys atrodo pakankamai paprastai ir jį įgyvendinti nebūtų sudėtinga:

Priklausomai nuo mėgstamos muzikos stiliaus skiriasi itin daug dalykų. Renkamasi skirtinga audio garso įranga, pasirenkami skirtingi muzikos instrumentai, kuriais grojama laisvalaikiu, ir, žinoma, skiriasi namų aplinka. Juk rokas nuo klasikinės muzikos skiriasi ne tik garsais, tačiau ir savo filosofija, tad natūralu ir tokių žmonių gyvenimo būdas diktuos skirtingą supratimą apie tai kas yra jauku namuose.

Kad ir kokį interjero stilių pasirinktum ar tiesiog apsiribotum muziką primenančių atributų pasirinkimu, pirmas žingsnis – kokybiškos įrangos įsigijimas. Profesionaliose ir specializuotose garso ir video prekių parduotuvėse, tokiose kaip Audiovideo.lt įsigysi visko ko tik reiks ir išties už gerą kainą. Įvairios garso kolonėlės, namų garso sistemos, ausinės, garso stiprintuvai – visa tai yra itin svarbu kokybiškam melomano gyvenimui.

(Perskaityta per mėnesį: 420, iš jų šiandien: 1.)