Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kaip surengti tobulą vakarėlį

Servetėlės

Nemaža dalis žmonių mano, kad vakarėlio organizavimas yra labai paprastas darbas. Žinoma, tokio pobūdžio besilaikantys žmonės dažniausiai niekuomet nėra to darę savo pačių rankomis. Juk iš tiesų visuomet viskas atrodo labai paprasta ir elementaru, kol galų gale patys prie viso to neprisiliečiame. Tą patį galima pasakyti ir apie vakarėlių planavimą bei organizavimą. Kai apsilankome didžiuliame ir tobulai atrodančiame vakarėlyje, tiesiog džiaugiamės tuo, ką matome ir visiškai nesusimąstome apie tai, kiek darbo, laiko ir pastangų reikėjo įdėti, kad visa tai taptų realybe. Tuo tarpu, kai vakarėlį imame planuoti patys, akimirksniu suprantame, kad tikroji situacija yra visiškai skirtinga ir mums teks gerokai paplušėti, kol mūsų turima vizija įgaus realią ir apčiuopiamą formą. Būtent todėl labai svarbu žinoti svarbiausias vakarėlio detales, kurios turi tiesioginės įtakos jo sėkmei.

Reikėtų pasirūpinti vakarėlio vieta. Žinoma, galite manyti, kad galima pasirinkti bet kurias pirmas po ranka pasitaikiusias dideles patalpas ir to visiškai pakaks, kad visi tolimesni darbai klostytųsi kuo puikiausiai. Tačiau, deja, bet toks požiūris yra labai klaidingas ir gali sukelti daug papildomų rūpesčių. Klausite, kaip ir kodėl? Į šį klausimą yra labai nesudėtinga atsakyti. Visų pirma, ne kiekvienos patalpos yra universalios. Tai reiškia, kad savo vakarėliui turite rasti būtent tokio dydžio ir išplanavimo patalpas, kurios tiktų būtent jums ir jūsų vakarėlio svečiams. Pavyzdžiui, vienuose vakarėliuose didžioji laiko dalis leidžiama ramiai sėdint prie stalelių, o kituose – skamba tranki ir triukšminga muzika bei vakarėlio svečiai nesusistabdomai šėlsta. Todėl patalpas savo būsimam vakarėliui turėtumėte rinktis labai atidžiai ir dėmesingai.

Muzika. Kas rūpinsis jūsų vakarėlio muzikine atmosfera? Galbūt šią užduotį esate numatę paskirti savo draugams ar pažįstamiems? Tačiau jei jie neturi jokios patirties, galite net neabejoti, kad tokiu atveju vakarėlio metu nutiks daug įvairių nenumatytų problemų, kurios sujauks jūsų vakarėlį. Norint to išvengti, iš anksto reikėtų pasirūpinti profesionaliais muzikantais arba didžėjais – viskas priklauso nuo to, kokie yra jūsų tikrieji lūkesčiai ir kokia bus pagrindinė jūsų organizuojamo vakarėlio auditorija.

Maistas ir gėrimai. Koks vakarėlis be skanių užkandžių ir įvairių gėrimų? Tai yra labai svarbi kiekvieno vakarėlio sudedamoji dalis, kuriai turėtumėte skirti labai daug dėmesio. Kita vertus, kartu su maistu ir gėrimais atsiranda ir dar daugiau papildomų užduočių. Pavyzdžiui, jums reikės pasirūpinti baru, staliukais, kėdėmis ir kt. Be to, bus reikalingi ir indai, servetėlės bei daugybė kitų priemonių, kurios suteikia patogumą ir komfortą vakarėlio svečiams.

Vakarėlio programa. Galbūt savo vakarėlį įsivaizduojate tik kaip labai triukšmingą ir garsų, kuriame nuolatos šoka ir linksminasi daugybė žmonių? Deja, bet tai ne visuomet pasiteisina. Trumpiau tariant, klubinis vakarėlio formatas nėra tai, kas galėtų tikri ir patikti kiekvienam šiuolaikiniam vartotojui. Šiomis dienomis labai sparčiai populiarėja ir konkreti vakarėlio tematika bei programos įgyvendinimas. Tai reiškia, kad savo vakarėliui galite suformuoti atitinkamą programą, kuri būtų įgyvendinama patyrusių ir savo darbą puikiai išmanančių renginių vedėjų pagalba. Ir nors puikiai suprantama, kad toks pasirinkimas gali kainuoti nemažus pinigus, vis dėlto juk viską darote tam, kad jums ir jūsų vakarėlio svečiams būtų labai linksma.

Nors pateikėme tik vos keletą vakarėlio sudedamųjų dalių, jos yra labai svarbios siekiant paties geriausio rezultato. Todėl jei nepamiršite nei vienos iš šių detalių, galėsite pasiekti savo užsibrėžtą tikslą.

(Perskaityta per mėnesį: 61, iš jų šiandien: 1.)