Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Žaliojo pašaro ruošimo mašinos

zaliojo pasaro ruosimo masinosŽaliojo pašaro ruošimo mašinos – profesionali bei ilgaamžė technika, kuri garantuoja tinkamą dirvos paruošimą bei pašaro nupjovimą. Itin našūs bei lengvai valdomi prietaisai būtini kiekvienam ūkininkui, kurio kasdienybė neatsiejama nuo technikos. UAB „Biržų žemtiekimas“ turi didelę patirtį žaliosios masės bei šiaudų ir šieno presavimo srityje, kuri padeda darbus atlikti greitai ir tuo pačiu ergonomiškai.

UAB „Biržų žemtiekimas“ siekdamas išlikti numeris vienas Lietuvoje – siūlo tik kokybišką produkciją, kuri gaminama orientuojantis į moderniausias inovacijas. Šiuo metu rinkoje pateikiami ruloniniai presai pranoksta klientų lūkesčius!

UAB „Biržų žemtiekimas“ parduoda plataus profilio techniką, kuri padeda žaliojo pašaro ruošimo darbus atlikti greitai ir paprastai: Lely Tigo rinktuvinės priekabos, Lely Attis vyniotuvai, Lely Welger ritiniai presai su kintamo tūrio presavimo technika, taip pat kitų kompanijų rotaciniai grėbliai, vartytuvai, rotacinės diskinės žoliapjovės, Deutz Fahr presai ir vyniotuvai, pašarų maišytuvai–dalytuvai, Deuth Fahr žoliapjovės, rinktuvinės priekabos, grėbliai, savaeigiai smulkintuvai, presai birioms medžiagoms ir kitos technikos skirtos žaliojo pašaro paruošimui. Pasirenkamos tik kokybišką techniką gaminančios ir tiekiančios kompanijos, kurios garantuoja ilgaamžiškumą bei funkcionaliai atliekamus darbus.

PRESAI. Kokybiški presai vieno važiavimo metu gali atlikti kelias funkcijas.

 1. Žaliojo pašaro rinkimas.
 2. Žaliojo pašaro presavimas.
 3. Žaliojo pašaro vyniojimas.
 4. Liekanų surinkimas.

UAB „Biržų žemtiekimas“ savo klientams gali pasiūlyti visą žaliam pašarui gaminti reikalingą įrangą. Ūkininkai stengiasi ieškoti būdų, kurie gali padėti gauti daugiau naudos su tomis pačiomis investicijomis. Speciali technika būtent tai ir padeda pasiekti. Presai turi labai daug funkcijų, tad kiekvienas pašarą auginantis asmuo suvokia, kad be specializuotos technikos visatai atlikti paprasčiausiai neįmanoma. Naujos kartos presai atitinka aukščiausius klientų reikalavimus.

Kuriamos inovacijos prisitaiko prie žmonių poreikių bei galimybių.

 • Specialūs presai kurti remiantis inovacijomis, kurios padeda per trumpesnį laiką pasiekti našesnių rezultatų.
 • Darbai atliekami kokybiškai.
 • Siūloma skirtinga įranga, kad kiekvienas žmogus pagal savo poreikius pasirinktų tai, kas jam labiausiai tinka. Siūlomi tiek kintamieji, tiek pastovūs presai.
 • Įsigijus presą kartu su smulkinimo aparatu – darbai bus atliekami kokybiškiau ir žalias pašaras iškart paruošiamas ilgam stovėjimui. Smulkinimo sistemoje dažniausiai varijuoja nuo 10-ies iki 25-ių peilių, kurie kokybiškai susmulkina žalią pašarą.
 • Presams galima nustatyti parametrus, kuomet vienos žaliavos bus labiau suspaustos, o kitos – mažiau. Tai puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai vienas ūkininkas augina nedidelius plotus skirtingų pašarų.
 • Viską valdyti galima sėdint erdvioje, patogioje ir puikią temperatūrą išlaikančioje kabinoje. Darbas – tikras malonumas.
 • Ruloniniai presai veikia ypač efektyviai. Jų darbinis greitis pranoksta klientų lūkesčius ir pasirinkus tinkamą presą metų gale skaičiuojami tūkstančiai sutaupytų eurų. Akivaizdu, kad investuoti į gerą techniką visada verta.
 • Ruloniniai presai apgaubia plėvelę ypač kokybiškai ir patvariai. Nelieka jokių tarpų, pro kuriuos patenkantis drėgnas oras galėtų gadinti viduje esantį pašarą. Vieno rulono masė dažnai siekia iki 500 kg. Dažniausiai skersmuo – apie 1,8 metro. Rulonai apvyniojami specialiu špagatu, kuris užtikrina, kad ilgainiui pašarai neišsileis. Juos saugiai galima laikyti ne vienerius metus. Augalai išliks maistingi ir gyvuliai juos noriai ės.

Rotacinės šienapjovės – tai prietaisai, kurie yra ir vartytuvai, ir grėbliai. Šienapjovės būna prikabinamos prie traktorių, kurie kartu su priedais gali atlikti labai daug skirtingų funkcijų. Rotacinės šienapjovės turi specialų greitai besisukantį diską, kuris nupjauna ir tuo pačiu pavarto pašarus. Prietaisas puikiai tinka tiek aukštaūgiams pašarams pjauti, tiek prigludusioms žolėms. Rotacinę šienapjovę sudaro keturi horizontaliai besisukantys diskai. Šios šienapjovės ne tik puikiai nupjauna, tačiau taip pat ir pajudina, varto pašarus, taigi judėjimas padeda geriau išdžiūti. Vėliau tinkamai išdžiuvęs pašaras yra presuojamas. Specialiose plėvėse suvyniotas pašaras ilgai laikosi, nesugadinamos jo naudingosios savybės. Žaliojo pašaro paruošimo mašinos padeda visus darbus atlikti nuo pat pradžios iki pabaigos. Žmogaus jėgos praktiškai nereikia. Pastarasis sėdėdamas patogioje kabinoje puikiai mato aplink jį esantį vaizdą ir atlieka automatizuotus veiksmus.

UAB „Biržų žemtiekimas“ – kokybišką įrangą žemės ūkio darbams atlikti siūlanti kompanija, kuri parduoda tik tai, ką yra pati išbandžiusi. Garantija, plati pasiūla, konkurencingos kainos – tai, ko gali reikėti kiekvienam iš jūsų.

(Perskaityta per mėnesį: 81, iš jų šiandien: 1.)