Pirkiniai

Kodėl tiek daug pirkėjų pasirenka el. parduotuves

Apie elektroninę prekybą šių dienų kontekste yra kalbama vis dažniau. Tai suteikia pirkėjams puikią galimybę nė neišeinant iš savo namų visas jiems aktualias prekes įsigyti vos kelių mygtukų paspaudimu – savo kompiuterio arba išmaniojo telefono pagalba. Tačiau vis dar yra nemažai žmonių, kurie yra linkę rinktis tradicinei prekybai priskiriamus sprendimus. Todėl būtų įdomu pažvelgti į svarbias priežastis, kodėl tiek daug pirkėjų šiandien persiorientuoja ir atsigręžia į elektroninę prekybą.

Galimybė apsipirkti bet kur ir bet kada

Vienas iš svarbių veiksnių, kodėl pirkėjai nusprendžia fizines parduotuves iškeisti į internetines, yra galimybė prekes įsigyti būnant bet kurioje vietoje ir tai darant bet kuriuo paros metu. Tokių pasirinkimų atveju pirkėjams nebereikia fiziškai vykti į parduotuves ir taikytis prie parduotuvių darbo laiko. Vietoje to jie gali akimirksniu pasinaudoti internetu ir apsilankius bet kurioje pasirinktoje el. parduotuvėje nuotoliniu būdu pateikti savo užsakymą.

Labai didelė prekių įvairovė

Nepaisant to apie kokio dydžio fizinę parduotuvę bebūtų kalbama, nei viena iš jų paprastai negali pasiūlyti tiek daug skirtingų prekių, kiek jų gali pasiūlyti didžiausios el. parduotuvės. Ir suprantama, kad tai pirkėjai labai vertina, kadangi tuomet jie gali lengviau surasti juos sudominusias prekes. Ką jau kalbėti apie tai, kad jie gali pasinaudoti ir labai skirtingų kategorijų prekes siūlančiomis el. parduotuvėmis, kuomet vienoje parduotuvėje jiems yra suteikiama galimybė atrasti bene bet kurią jiems aktualią prekę ir suformavus savo krepšelį pateikti užsakymą internetu.

Palankesnė kainodara ir greitas pristatymas

Nei vienas pirkėjas neturi noro permokėti už prekes, kurias iš tikrųjų galima įsigyti priimtinesnėmis kainomis. Šis veiksnys tampa ypatingai svarbus, kai yra kalbama apie sparčiai augantį el. prekybos populiarumą. Kuo daugiau konkurencijos šioje rinkoje, tuo palankesnių kainų gali tikėtis pirkėjai. Lygiai tą patį būtų galima pasakyti ir apie prekių pristatymą, kuris šiandien trunka vos kelias darbo dienas, o kai kuriais atvejais pirkėjai savo užsakymo sulaukia ir kitą darbo dieną. Todėl šie privalumai paskatina ne vieną vartotoją dažniau pagalvoti apie el. prekybą.

Informacija: https://ogogo.lt

(Perskaityta per mėnesį: 20, iš jų šiandien: 1.)