sandėliai
Paslaugos,  Transportas

Akcizinio sandėlio paslaugos – kas tai?

Verslo vystymas reikalauja griežto procesų valdymo, kuris atitinka veikiančius įstatymus. Suvaldyti visą sistemą, darbuotojus ir užtikrinti, kad klientas gautų kokybišką produktą – aukščiausio profesionalumo įrodymas. Tačiau kad tai virstų realybe, prie veiklos turi prisidėti ne vienas žmogus ir ne vienas partneris. Jei jūsų veikla yra prekyba akcizinėmis prekėmis, labai svarbu pasirūpinti tinkama logistika ir prekių laikymu. Tai padaryti padeda akcizinio sandėlio paslaugos.

Paprastai tokio tipo sandėliuose yra laikomos akcizais apmokestinamos prekės. Kad viskas vyktų sklandžiai ir verslas nepatirtų nuostolių, taikomas laikinasis akcizų atidėjimo rėžimas, kai nemokamas akcizo mokestis. Pagal nuostatas iš tokio sandėlio akcizinės prekės gali būti išsiųstos į kitus akcizinius sandėlius arba kitoms ES narėms valstybėms. Jas taip galima gabenti ir iš ES muitų teritorijos, tačiau reikalinga speciali dokumentacija ir puikus muitų įstatymų išmanymas būtent tose šalyse.

Dirbant su akcizinėmis prekėmis svarbu ne tik akcizinio sandėlio paslaugos. Geriausia, jei kreipsitės į logistikos bendrovę, kuri gali ne tik pasiūlyti sandėlio nuomą, bet ir pilną paslaugų paketą, į kurį įeina ir muitinės tarpininkavimas, prekių pervežimas, dokumentų sutvarkymas, konsultacijos ir kiti einamieji darbai. Kodėl dirbti su vienu partneriu verta labiau?

Visų pirma, jūs sutaupysite nemažai laiko ir išlaidų, kurių reikalautų keleto skirtingų partnerių samdymas. Jei viena įmonė rūpinsis ir akcizinio sandėlio paslaugomis, ir kitais logistikos darbais, jie tarpusavyje komunikuos greičiau bei visus iškilusius klausimus išspręs operatyviau.

Dar vienas privalumas yra tas, kad visas paslaugas rinkdamiesi iš vienų rankų galite drąsiau derėtis dėl patrauklesnių nuomos įkainių. Tokios įmonės nenori prarasti didelių ir ilgalaikių klientų, todėl didelėms darbų apimtims pritaikys geresnes sutarties sąlygas.

Taip pat vertėtų įsidėmėti, kad logistikos bendrovės investuoja į savo statomų sandėlių kokybę ir žino, kokios jų savybės yra svarbiausios klientui. Jie atsižvelgia, kad sandėlis būtų patogioje vietoje ir lengvai pasiekiamas krovininėmis transporto priemonėmis. Logistikos kompanijos taip pa atsižvelgia, kad sandėlyje būtų visos reikiamos sąlygos akcizinių prekių laikymui, o jų pervežimo operacijos vyktų sklandžiai ir jas valdytų patyrę darbuotojai.

(Perskaityta per mėnesį: 14, iš jų šiandien: 1.)