kraustymo paslaugos
Namai,  Paslaugos

Kaip persikraustyti pigiau?

Perkraustymo paslaugos Vilniuje kaina neatrodo didelė, o patogumas, kuomet viskas pervežama vienu kartu, pakraunama ir iškraunama su krovėjų pagalba, yra ko ne esminis dalykas, tačiau visuomet krizė ir pinigų trūkumas verčia žmones galvoti, kaip visą persikraustymo procesą palengvinti ir padaryti ne tokį skaudų piniginei. Todėl pateikiame keletą patarimų, kurie padės supaprastinti persikraustymą bei sutaupyti.

Kuo daugiau daiktų, tuo daugiau pakuoti, tuo ilgiau krauti, tuo daugiau tikimybės netilpti į vieną krovininį automobilį – tokia logika padeda suprasti persikraustymo kainą. Tad jei manote, jog vieno automobilio gali būti mažai, o dviejų neužpildysite, tuomet reikia pasistengti sutilpti į vieną krovininį automobilį. Kaip tai padaryti?

Pirmiausia, atsikratykite senų nereikalingų daiktų. Jei kažkas pragulėjo sandėliuke ar rūsyje 10 metų, tai vargu ar to prireiks ir ateinančius 10 metų. Gerai įvertinkite ar tų daiktų tikrai reikia ir ar ne lengviau juos dovanoti išmesti, nei laikyti naujo būsto sandėliuke, prieš tai sumokėjus už šių daiktų pervežimą.

Antra, niekuomet nevažiuokite tušti į naująjį būstą. Visuomet prireikia kažko naujame būste dar prieš persikraustymo dieną – tai pavalyti, tai kažką paremontuoti. Tad kiekvieną dieną vykdami pasikraukite bagažinę supakuotų daiktų ir palikite tam skirtame kamputyje. Taip sumažinsite pervežamų daiktų kiekį pagrindinę persikraustymo dieną.

Trečia, būkite pasiruošę persikraustyti. T.y. kuomet atvyksta krovėjai, viskas turi būti supakuota, dėžės užklijuotos, paveikslai nuo sienų nukabinti ir suvynioti. Visas dėmesys turi būti koncentruotas į daiktų pakrovimą į krovininį automobilį, be blaškymosi žvalgantis ko dar nesupakavote.

Ketvirta, pasirūpinkite, jog vaikai ir naminiai gyvūnai nesimaišytų po kojomis. Tai ne tik blaško, tačiau ir pavojinga. Niekada nežinai, kada vaikas ar šuniukas sugalvos palįsti po kojomis ir tai gali būti būtent tuomet, kai nešamas sunkus baldas. Pavojus tiek krovėjams, tiek vaikui ar augintiniui.

Kuomet į persikraustymą žiūrima atsakingai ir atsikratoma trukdžių – sutaupote ne tik laiko, bet ir pinigų.

(Perskaityta per mėnesį: 82, iš jų šiandien: 1.)