Finansai,  Ne į temą

Kodėl negalite gauti paskolos?

paskolaŠiuo metu tiek Lietuvoje, tiek užsienyje yra nemažai kredito teikėjų, kurie vartotojams gali pasiūlyti itin patrauklias paskolų gavimo sąlygas, tačiau ne visi klientai yra galintys pasinaudoti jų pasiūlymais dėl tam tikrų aplinkybių. Būtina žinoti, jog paskolos galimybės klientui yra nustatomos būtent pagal jo esamą situaciją, kuri žinoma yra kiekvieno skirtinga. Norint pasiskolinti Lietuvoje, būtina atitikti ne tik kreditorių reikalavimus, bet ir tam tikras galiojančias nuostatas.

Kiekvienas paskolos gavėjas turi būti finansiškai pajėgus mokėti naujos paskolos įmokas. Tai reiškia, jog kiekvienas klientas, norintis gauti paskolą, turi gauti reikiamą nuolatinių pajamų sumą. Jeigu jūsų gaunamos pajamos yra per menkos, tai suprantama, jog naujų įsipareigojimų prisiimti nebegalite, nes paprasčiausiai, kaip mokėsite paskolos įmokas, jeigu neturėsite pinigų? Būtent dėl to yra būtina apžvelgti savo finansus ir laikytis tam tikrų nuostatų – net ir kredito teikėjams pagal kliento mokumo vertinimo nuostatas yra draudžiama skolinti pinigus tiems, kurie paskolos įmokoms skiria daugiau negu 40 procentų gaunamų pajamų. Trumpai tariant, norite skolintis be jokių nesklandumų – turite užtektinai gauti nuolatinių pajamų, jog visų įsiskolinimų padengimas būtų itin lengvas.

Jos kredito teikėjas negali jums skolinti pinigų jeigu esate neatsakingas ir savo įsipareigojimų nevykdantis asmuo. Tai reiškia, jog jeigu kažkada neatsiskaitėte su kažkuriuo paslaugų teikėju, tai jokiu būdu negalite gauti kredito. Tai draudžia tam tikri teisės aktai, o kadangi jūsų kredito istorija peržiūrėti nėra itin sudėtinga, tai tikrai neturėtumėte vargti bandydami skolintis – jeigu kažkada pasišiukšlinote, tai žinoma – viskas atsilieps ateityje.

Kas liečia kitus skolinimosi niuansus, tai verta pastebėti, jog nemažai žmonių bando skolintis, nors ir yra bedarbiai, tačiau būtina žinoti, jog ši kategorija žmonių yra tame sąraše, kuriems suteikti paskolą yra draudžiama. Tai vėl gi – reikalavimas, paminėtas kliento mokumo įvertinimo nuostatose, o apžvelgiant situaciją, patys pagalvokite kaip gražintumėte paskolą ar mokėtumėte kredito įmokas, jeigu negautumėte jokių pajamų? Turite suprasti, jog skolinimosi procedūra turi būti atsakinga, todėl ne tik kredito teikėjai, bet ir jūs patys turite gerai įvertinti savo galimybes, nes ne paslaptis, jog dažniai bėdų prisidaro tie, kurie skolinasi neapgalvotai ir neįvertinę visų galimų niuansų. Jeigu ieškote paskolos ar greito kredito, tai pirmiausia pagalvokite ar jūs bet galite sau jį leisti.

(Perskaityta per mėnesį: 54, iš jų šiandien: 1.)