Mada

Apatinis trikotažas be kurio neišsiverčia jokia moteris

medvilniniai-naktiniaiGali būti nepavalgusi, neišgėrusi rytinio puodelio kavos ar nepasidažiusi blakstienų, tačiau be rūbų iš namų neišeisi. Apranga vienai ar kitaip daro įtaką mūsų gyvenimo kokybei, kuriamas įvaizdis prisideda prie mūsų karjeros, mokslo, kuomet mes esame pasitikinčios savimi, tuomet ir kiti pasitiki mumis. Tad nurašyti rūbų į paskutinę vietą tikrai negalime. Netgi apatinio trikotažo, apie kurį šiame straipsnyje ir pakalbėsime. Tad be kokių apatinių rūbelių spintoje negali išsiversti jokia moteris?

Liemenėle ir kelnaitės. Tai ne tik apatinis trikotažas, kuris formuoja figūrą, tačiau ir padeda moteriai labiau pasitikėti savimi. Juk kuomet kelnaitės yra patogios, liemenėlė tinkamai pakelia krūtinę, veidrodyje save matydama moteris nusišypso ir apsivelka viršutinius rūbus. Ir visą dieną žino, jog ji nuostabi. Sakoma, jog esant blogai nuotaikai reiktų kaip tik pasipuošti gražiausiais apatiniais, o jei jų neturima – tuomet nusipirkti. Nuotaikos pagerėjimas garantuotas! O ir gyvenimo būdas diktuoja kiek ir kokių komplektukų moteris turi įsigijusi – darbe reikia paprasto, patogaus, sporto salėje patogaus ir krūtinę prilaikančio, pasimatymui – seksualaus.

Naktinukai arba pižama. pedkelnesNors yra sakančių, jog naktį būtų gerai miegoti nuogiems, kad kūno nevaržytų drabužiai, o ir vėsesnis oras leidžia ilgiau džiaugtis jauna kūno oda. Visgi daug mieliau miegoti su šiltais naktiniais arba pižama. Dažnai netgi moters spintoje galima rasti kelis naktinius rūbelius – seksualius, patogius ir paprastus.

Pėdkelnės. Neatsiejama garderobo dalis mėgstančių sijonus ir sukneles. Puikiai priderintos pėdkelnės padeda tašką vientisos aprangos formavime. Plonos, storesnės, su raštu, tamprės – įvairios pėdkelnės ir jų artimos giminaitės užtikrintai randa vietą drabužių spintoje.

Nereikia pamiršti ir tam tikrų gyvenimo period, kuomet tie patys rūbeliai, tame tarpe ir apatinis trikotažas įgyja tarsi kitą paskirtį. Pavyzdžiui, nėščiosiosioms nėštumo metu reikia ir specialių kelnaičių, liemenėlių, taip pat dėl pakitusių kūno formų reikia ir kitų naktinukų, o pėdkelnes taip pat reikia taikyti prie kintančių kūno formų. Tad be tinkamo apatinio trikotažo nė viena moteris nė žingsnio.

(Perskaityta per mėnesį: 83, iš jų šiandien: 1.)