manikiūras
Mada

Tobulas manikiūras ir nagai namų salygomis

Norint džiaugtis tobulais nagais reikia kas kart eiti į grožio saloną? Tikrai ne! Turint noro,laiko ir truputį žinių galima tobulai susitvarkyti nagučius ir namuose. Tad šiame straipsnyje aptarsime į ką atkreipti dėmesį darant manikiūrą namuose.

Manikiūro įrankiai

Vien dildės manikiūrui neužteks, jei nusprendėte daryti manikiūrą namuose, verčiau įsigykite visą manikiūro rinkinį, kuriame bus ir įrankiai odelėms atstumti ir pašalinti, žirklutės nagams, kirpiklis, dildė. Tai išties svarbi investicija, nes be gerų įrankių pasidaryti tobulą manikiūrą bus išties sunku. Šalia manikiūro įrankių reikia ir gero, nagus nedžiovinančio lako valiklio be acetono, drėkinančio rankų kremo bei aliejuko odelėms.

Manikiūrui reikia ne tik spalvoto lako

Tam, kad manikiūras būtų tobulas, neužtenka tik nusilakuoti patinkančios spalvos laku. Reikia ir kitų priemonių. Viena jų – lako pagrindas. Jis užtikrina geresnį lako sukibimą su nagu, dažniausiai lako pagrindas būtų su papildomais priedais, kurie stiprina, neleidžia išsausėti nagui. Taip pat nereikėtų pamiršti ir viršutinio nagų lako sluoksnio. Jų būna įvairiausių, tačiau jų esmė – sutvirtinti laką, paspartinti džiovinimą ir apsaugoti nuo greito lako trupėjimo. Iš profesionalios linijos žinomas Seche Vite viršutinis nagų lako sluoksnis užtikrina, jog nagai nepagels, greičiau nudžius lakas ir visi lako sluoksniai bus sutvirtinti, tad neteks po poros dienų vėl persilakuoti nutrupėjusių nagų.

Kad ilgiau laikytųsi nagų lakas

Nesvarbu ar manikiūras atliktas grožio salone ar namuose, tačiau norint, kad jis ilgiau laikytųsi reikia laikytis elementarių taisyklių. Pirma, visus generalinius namų tvarkymosi darbus (grindų plovimas, puodų šveitimas) turi būti atlikti prieš manikiūrą. Aišku namų ruošos neišvengsi, bet neturėtų būti taip, kad vos nusilakuoji ir puoli grindų plauti. Antra, nors naudojant viršutinį sluoksnį, tokį kaip Seche Vite, lakas nudžiūsta vos per porą minučių, tačiau net ir tada pusdienį reiktų vengti pirties, karšto dušo ir vonios. Karštis veikia ką tik nulakuotus nagus ir visų sluoksnių džiuvimas užtrunka daug ilgiau, atsiranda pavojus lakui atsilupti ar nutrupėti. Todėl vandens pramogas reikėtų atidėti.

(Perskaityta per mėnesį: 566, iš jų šiandien: 1.)