Mada

Striukės vyrams – kaip išsirinkti?

striukes vyramsPavasaris – tai pereinamasis laikas ne tik gamtoje ar dažnai asmeniniame gyvenime bei kasdieniuose įpročiuose, bet ir jūsų spintoje. Storus žieminius paltus turi pakeisti lengvesni, tačiau sušalti neleisiantys drabužiai. Šiame straipsnyje pasidalinsime, kaip lengviausiai išsirinkti striukes.

Vyriškos striukės – bene pagrindinis nespėjusio sušilti oro drabužis. Jis puikiai šildys šaltais pavasario rytais, minant dviratį senamiesčiu ar leis apgobti savo draugę atvėsusią naktį po vakarienės. Taigi, pirmiausia, verta išsiaiškinti, kokio drabužio jūs norite. Striukės vyrams gali būti tiek paprastesnės, tiek įmantresnės.

Jeigu ieškote drabužio, kuris ne tik šildys, bet tuo pačiu neapsunkins judesių aktyviai leidžiant laiką gamtoje, vedžiojant šunį, ilsintis kaimo sodyboje, apsilankykite laisvalaikio skyriuje. Ten rasite jums tinkamą drabužį, pagamintą iš lengvesnės medžiagos. Patariame rinktis tamsiai mėlyną ar tamsiai žalią variantą (juk visiškai juodos po žiemos nesinori), kadangi jie apsaugos nuo per didelio didesnių ar mažesnių susitepimų matymosi. Striukės ilgis taip pat neturėtų varžyti jūsų judesių ir trukdyti aktyviai poilsiauti.

Kita vertus, jeigu jums reikia drabužio, su kuriuo kasdien eisite į darbą, teks paieškoti atidžiau. Taip yra todėl, jog vyriškos striukės paprastai siejasi su neįpareigojančia aplinka. Tačiau nesijaudinkite, pakaks įsidėmėti kelis patarimus ir striukės vyrams be vargo taps lengviausiu jūsų pirkiniu. Norėdami kasdien darbe ir važiuodami į susitikimus atrodyti puikiai rinkitės klasikinio siuvimo, kokybiškos medžiagos ir tobulai prie viršutinės kūno dalies priglundančią striukę. Būtent pastaroji detalė itin svarbi: tiek per mažos, tiek per didelės striukės kaipmat sugadins profesionalų jūsų įvaizdį. O jeigu išsirinksite tai, kas tinka unikaliam jūsų sudėjimui, ne tik atrodysite sveikintinai, tačiau paslėpsite bet kokius kūno trūkumus ir paryškinsite privalumus – juk tai suteiks dar daugiau pasitikėjimo savimi, tiesa?

Taigi, vyriškos striukės yra nepamainomas pavasario drabužis, būtent todėl itin svarbu išsirinkti tinkamą. Pirmiausia, įvertinkite, kokia proga ją dėvėsite – ar tai laisvalaikio, ar darbui skirtas drabužis? Tuo remiantis rinkitės modelį, spalvą bei ilgį. Vadovaudamiesi šiais patarimais atrodysite tiesiog puikai kiekvieną dieną – ir pavasarį, ir rudenį.

(Perskaityta per mėnesį: 186, iš jų šiandien: 1.)