Transportas

Kodėl verta kreiptis į automobilių supirkėjus

Jei manote, kad parduoti savo automobilį šiandien yra labai sudėtinga, nes kaskart neišvengiamai tenka susidurti su tais pačiais sunkumais, t.y. nuolatiniu atsakinėjimu į susidomėjusių žmonių skambučius, atrodo nesibaigsiančiam važinėjimui į susitikimus, papildomomis išlaidomis, kylančiomis norint paryškinti arba iškelti savo skelbimą ir kt., tuomet turėtumėte pasinaudoti www.supirkejubaze.lt. Tai yra automobilių supirkimo paslaugų teikėjų portalas, kuriame yra pateikiami auto supirkėjų kontaktiniai duomenys, kartu vartotojams suteikiant galimybę vos per keletą akimirkų pateikti savo pasiūlymą visiems portale esantiems supirkėjams. Taip, jūs supratote visiškai teisingai – jums tereikia užpildyti vieną vienintelę automobilio pasiūlymo anketą, kuri nukeliaus tiesiai auto supirkėjams, kurie su jumis susisieks jūsų nurodytais kontaktiniais duomenimis. O visų svarbiausia, kad tai jums nieko nekainuos ir įvyks vos per kelias minutes. Galiausiai jums beliks pasirinkti patį palankiausią kainos pasiūlymą ir susitarti dėl susitikimo.

Skirtingai nei tuo atveju, kai yra naudojamasi internetiniais skelbimų portalais ir bandoma savo automobilio pirkėjo ieškoti tradiciniu būdu, automobilių supirkimo paslaugų atveju vartotojui nereikia sukti galvos dėl daugybės nepatogumų. Žmogus, kuris nori parduoti savo transporto priemonę, pats nurodo susitikimo vietą ir laiką. Tai reiškia, kad automobilių supirkėjai visuomet prisiderina prie savo klientų. Tai sukuria labai patogias sąlygas automobilių pardavėjams, kurie brangina savo laiką ir nori automobilį parduoti kaip įmanoma sklandžiau ir greičiau, išvengti bereikalingų pastangų skyrimo. Bet kuriuo atveju, tai tikrai nėra vieninteliai automobilių supirkimo paslaugų privalumai.

Nereikėtų pamiršti, kad auto supirkėjai negaišina savo klientų ir atvykę į susitikimo vietą labai operatyviai įvertina parduodamą automobilį. Taip pat jie patys užpildo pirkimo ir pardavimo dokumentus bei atsako į visus automobilio pardavėjui kylančius klausimus. Tuo tarpu, jei transporto priemonė yra neeksploatuotina, jos transportavimu pasirūpina patys automobilių supirkėjai. O atsiskaitymas už parduotą automobilį yra atliekamas iš karto grynaisiais pinigais, todėl automobilį pardavęs žmogus gali nieko nelaukęs pradėti džiaugtis sklandžiai ir greitai atliktu sandoriu. Taigi, jei išbandysite pastarąjį automobilio pardavimo būdą, galėsite nuo savo pečių nusimesti daug papildomų rūpesčių.

(Perskaityta per mėnesį: 15, iš jų šiandien: 1.)