Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kaip paruošti automobilį pardavimui?

diagnostikos įranga ir automobilio pardavimas

Lietuvoje transporto priemonių skaičius vis didėja, iš užsienio atvežama vis naujų transporto priemonių, naujų automobilių salonai vis daugiau parduoda automobilių, kurie yra visiškai nauji. Taip pat daug žmonių atsinaujina transporto priemonę, nes nori patogesnės, greitesnės, ekonomiškesnės ir daug kitų priežasčių atsiranda. Kadangi rinkoje yra daug automobilių ir jeigu jūsų transporto priemonės modelių ir daug pardavime, tai gali būti suku jį parduoti. Būtent dėl to mes patarsime kelis būdus, kurie padeda greičiau parduoti automobilį, tokius automobilio išvalymas, kokybiškos nuotraukos, diagnostinė įranga ar kokybiška apžiūra.
Vienas svarbiausių momentų yra tas, kad skelbimas turi būti patalpintas daug lankytojų turinčiame puslapyje. Lietuvoje yra tik keli tokie puslapiai, kurie specializuojasi transporto priemonių pardavime, tad galima skelbimą įdėti į juos abu. Kitas svarbus momentas su skelbimu yra nuotraukos. Pagal nuotraukas potencialus klientas susidaro pirmąjį įspūdį, tad stenkitės jas padaryti kuo kokybiškesnes. Fotografuokite automobilį ar kitą transporto priemonę saulėtą dieną, gražioje aplinkoje. Tikrai nepatartina fotografuoti lyjant ar sningant, nes klientas tikrai gero įspūdžio nesusidarys. Taip pat, stenkitės patalpinti kiek galima daugiau nuotraukų.

diagnostikos įranga ir automobilio pardavimas
Automobilį ar kitą transporto priemonę gražiai išvalykite. Jeigu atvykęs potencialus pirkėjas pamatys, kad automobilyje yra cigarečių nuorūkų ar kitokių šiukšlių, tai tikrai pagalvos, kad automobilis buvo iki tol buvo neprižiūrėtas. Juk niekas nenori pirkti automobilio, kuriame yra nemalonių kvapų. Tad visą mašiną gražiai išvalykite, išsiurbkite ir išvalykite visas dulkes, tai sukels potencialiam klientus teigiamą įspūdį apie jūsų parduodamą transporto priemonę.
Atlikite automobiliui kompiuterinę diagnostiką, tai galėsite padaryti prijungę diagnostikos prietaisą. Diagnostinė įranga prijungta prie automobilio valdymo bloko turi galimybę nuskaityti gedimų kodus, pagal kuriuos galėsite matyti ar automobilis turi gedimų, ar jame nėra jokių problemų. Diagnostikos įrangą galite įsigyti patys, yra pigių variantų, kurie yra skirti mėgėjams. Jeigu neturite ir neketinate įsigyti, tai tada geriausia automobilį užregistruoti į servisą.
Prieš pardavinėjant automobilį patikrinkite jį visą nuodugniai. Jeigu neturi tam skirtų žinių, tada geriausia būtų nuvažiuoti į servisą, kad tą padarytų išmanantys mechanikai. Jeigu automobilis bus nuodugniai patikrintas, jame rasti ir pašalinti gedimai, automobilį parduosite kelis kartus greičiau.

(Perskaityta per mėnesį: 66, iš jų šiandien: 1.)