kreditai
Finansai,  Paslaugos

Kokių naujovių ir akcijų siūlo paskolų rinka?

Tiems, kurie turi tikslų, o jiems įgyvendinti trūksta tik finansų, siūlomos nedidelės vertės paskolos. Anksčiau panašias paskolas buvo populiaru vadinti greitaisiais kreditais. Šiandien minėtąsias paskolas galima paimti kur kas lankstesnėmis ir palankesnėmis sąlygomis. Apie tai ir pakalbėsime plačiau.

Norint rasti geriausią paslaugos teikėją, nereikėtų skubėti ir bent kelias minutes skirti pasiūlymams išstudijuoti. Visas paskolų akcijas galima rasti viename tinklalapyje adresu http://e-paskolos.lt. Pavyzdžiui, garsusis SmsCredit.lt siūlo pasiimti 150 Eur ir didesnę paskolą ir gauti net 50 proc. nuolaidą palūkanoms. Šis paslaugos teikėjas vis dar taiko akciją pirma paskola nemokamai, kai pirmą kartą skolinantis 14-30 dienų laikotarpiu grąžinti reikės tokią pat sumą, kokia buvo paimta. Sumos limitas – nuo 50 iki 300 eurų. Vadinasi, papildomai neišleisite nė cento. Taip pat minėtieji paslaugos teikėjai taiko ir kitą akciją – gimtadienio proga 14 dienų paskola taip pat bus suteikiama visiškai nemokamai. Beje, pasiūlymas galioja lojaliems ir laiku paskolas grąžinusiems klientams.

Kiti paslaugos teikėjai – LitCredit.lt, SmsPinigai.lt, MiniPaskola.lt, PopKreditas.lt pirmas paskolas (dažniausia 300-800 eurų dydžio) suteikia taip pat be palūkanų.

Nemažai įmonių, teikiančių paskolas, siūlo mokėjimo terminų atidėjimus: pasiskolinus tam tikrą sumą, skolą galima pradėti grąžinti net po 3 mėnesių ar po ilgesnio laikotarpio. Kitos paskolos teikiamos palūkanoms taikant ženklias, net iki 35-50 proc. siekiančias nuolaidas.

BobutėsPaskola.lt, jei paskola grąžinama laiku ir nepasinaudojant išankstinio grąžinimo paslauga, savo klientams dovanoja dovanas. Jas klientai gauna iki mėnesio 15 dienos. Akcija, kai teikiama pirma paskola nemokamai, netaikoma.

BigBank.lt paskolos teikėjas siūlo inovatyvią paslaugą – paimti paskolą drauge su bendraskoliu. Asmuo, kuris dar vadinamas laiduotoju, garantuos, kad paskola bus grąžinama reikiamos sumos ir laiku. Bendraskoliu gali būti vyras/žmona arba širdies draugas/draugė – asmuo, gyvenantis drauge su besiskolinančiuoju asmeniu. Skolinantis šiuo būdu, galima gauti didesnę sumą pinigų, o, be to, taikoma ir gerokai mažesnė palūkanų norma. Skolinantis tokiu būdu metinė palūkanų norma – 10,45 proc. Paskolų sumos čia yra didžiausios lyginat su kitais kreditais – nuo 2500 iki 10000 Eur. Paskolų grąžinimo terminas – 6-36 mėnesiai.

(Perskaityta per mėnesį: 62, iš jų šiandien: 1.)