Finansai

Konkursas: „airBaltic“ kviečia kurti 50-ojo orlaivio apipavidalinimą

Vilnius. Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ šiandien paskelbė dizaino konkursą ir kviečia asmenis iš viso pasaulio dalyvauti kuriant 50-ojo orlaivio „Airbus A220-300“ apipavidalinimą.

„Augantis mūsų „Airbus A220-300“ orlaivių parkas aiškiai atpažįstamas iš žalių uodegų – firminio „airBaltic“ bruožo. Svarbių pasiekimų ir reikšmingų įvykių pažymėjimas unikaliomis spalvomis yra sena aviacijos tradicija, kurią jau matome ant keturių mūsų orlaivių, pažymėtų Baltijos šalių vėliavų spalvomis. Siekdami iki 2030 m. sukurti 100 orlaivių parką, nekantriai laukiame 2024 m. pabaigoje atvykstančio 50-ojo orlaivio. Siekdami pažymėti šį svarbų įvykį, džiaugiamės galėdami pasiūlyti unikalią ir istorinę galimybę prisidėti prie šio ypatingo orlaivio apipavidalinimo kūrimo. Galbūt būtent jūsų sukurtą dizainą skraidins vienas iš mūsų orlaivių plačiame „airBaltic“ tinkle“, – teigė „airBaltic“ prezidentas ir generalinis direktorius Martinas Gaussas.

Konkurse gali dalyvauti visi vyresni nei 18 metų asmenys iš bet kurios šalies. Paraiškų laukiama iki 2023 m. gruodžio 12 d. iš menininkų, dizainerių ir kūrybininkų, ypač tų, kurie veikia kaip nekomerciniai subjektai ar nepriklausomi kūrėjai. Tai – puiki proga parodyti savo meninę viziją ir palikti pėdsaką „airBaltic“ orlaivių parke.

Išsamią informaciją apie dalyvavimą ir sąlygas rasite svetainėje:

https://www.airbaltic.com/en/50th-livery-contest.

Konkursas vyks tokia seka: iš pradžių „airBaltic“ dizaino komitetas, kurį sudaro įvairių skyrių, pavyzdžiui, aukščiausiosios vadovybės, ryšių su visuomene ar rinkodaros, specialistai įvertins visus darbus pagal konkurso gaires. Iš šių pateiktų darbų bus atrinkta 15-20 geriausių dizainų.

Vėliau šie dizainai bus rodomi specialiame viešam balsavimui skirtame tinklalapyje. Šiame etape galės dalyvauti tik „airBaltic“ klubo nariai, o ištikimiausiems klientams bus suteikta unikali galimybė prisidėti renkantis „airBaltic“ orlaivio apipavidalinimą. Kiekvienas narys turi teisę atiduoti vieną balsą.

Konkurso nugalėtojas bus apdovanotas 3 tūkst. eurų vertės „airBaltic“ dovanų čekiu. Be to, nugalėtojo dizainas bus pavaizduotas ant 50-ojo orlaivio, o jo autorius bus atitinkamai pažymėtas ant paties orlaivio ir įvairiose žiniasklaidos priemonėse.

Be to, balsavime dalyvavę „airBaltic“ klubo nariai gali dalyvauti loterijoje ir laimėti galimybę paskraidyti šiuo unikalaus dizaino orlaiviu.

„airBaltic“ iš Vilniaus, Rygos, Talino ir Tamperės skraidina daugiau nei 100 krypčių Europoje, Artimuosiuose Rytuose, Šiaurės Afrikoje ir Kaukazo regione. Visą „airBaltic“ skrydžių tvarkaraštį ir bilietus galima rasti bendrovės tinklalapyje www.airbaltic.com.

Apie „airBaltic“:

„airBaltic“ („Air Baltic Corporation AS“) yra 1995 m. įsteigta akcinė bendrovė. Pagrindinė jos akcininkė yra Latvijos valstybė, kuriai priklauso 97,97 proc. akcijų, o kitiems akcininkams – 2,03 proc. „airBaltic“ siūlo skrydžius į daugiau nei 70 Europos, Artimųjų Rytų, Šiaurės Afrikos ir Kaukazo regiono miestų. Per pastaruosius 28 metus „airBaltic“ tapo stipria ir tarptautiniu mastu pripažinta oro transporto bendrove, kurioje dirba daugiau nei 2 500 darbuotojų. Oro bendrovės „airBaltic“ parką sudaro 45 orlaiviai „Airbus A220-300“, todėl šis orlaivių parkas yra vienas jauniausių Europoje. Aviakompanija yra gavusi tarptautinius apdovanojimus už kompetenciją, novatoriškas paslaugas ir reikšmingus pasiekimus. Dvejus metus iš eilės „Skytrax“ apdovanojo „airBaltic“ kaip geriausią oro transporto bendrovę savo regione. Be to, 2022 m. Tarptautinė oro transporto asociacija (IATA) skyrė „airBaltic“ įvairovės ir įtraukties komandos apdovanojimą. 2023 m. oro transporto bendrovė gavo geriausio keleivių salono aptarnavimo Europoje „APEX Passenger Choice“ apdovanojimą.

Pranešimą paskelbė: Vytautas Lukaševičius, Integrity PR, UAB

Konkursas: „airBaltic“ kviečia kurti 50-ojo orlaivio apipavidalinimą

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)