Finansai

„Rimi“ skelbia parduotuvių darbo laiką per šventes ir kviečia pirkiniais pasirūpinti iš anksto

Kartu su pirmuoju sniegu ir artėjančiu švenčių mėnesiu, pradedame galvoti apie pirkinius vaišių stalui. Tad norėdamas palengvinti pasiruošimą prekybos tinklas „Rimi“ iš anksto skelbia parduotuvių darbo laiką per šventes. Svarbu atkreipti dėmesį, kad Kūčių vakarą visos fizinės tinklo parduotuvės dirbs trumpiau. Trumpesnis nei įprastai darbo laikas numatytas ir antrąją Kalėdų dieną bei Naujųjų metų išvakarėse. Kaip ir pastaraisiais metais, „Rimi“ parduotuvės nedirbs pirmąją Kalėdų dieną bei sausio 1–ąją, išskyrus budinčias parduotuves. 

Apsipirkimus kviečia planuoti iš anksto

Prieš didžiąsias metų šventes prekybos centrus užplūsta pirkėjai, o išaugęs žmonių srautas gali sukelti nepatogumų ir įtampos, ypač pasiliekant apsipirkimą paskutinėms minutėms. Todėl ruoštis artėjančioms šventėms ir susiplanuoti savo laiką prekybos tinklas „Rimi“ siūlo iš anksto. 

Gruodžio 24 d. visos „Rimi“ fizinės parduotuvės dirbs trumpiau ir pirkėjus aptarnaus iki 19 val. Trumpesnis parduotuvių darbo grafikas numatytas ir antrąją Kalėdų dieną – nuo 9 iki 20 val. Kaip ir ankstesniais metais, visos prekybos tinklo parduotuvės nedirbs ir pirkėjų neaptarnaus pirmąją Kalėdų dieną.

„Žiemos švenčių laikotarpis mums – vienas intensyviausių periodų metuose, kai pilnu tempu dirba visos mūsų fizinės parduotuvės bei gamybos cechai, o lankytojų srautai būna išties dideli. Juk turime pasirūpinti, kad pirkėjų namams ir šventiniam stalui nepritrūktų norimų prekių. Šiuo laikotarpiu mūsų darbuotojai patiria didesnį krūvį nei įprastai, tad rūpinamės jų gerove, todėl norime, kad per šventes jie galėtų ilgiau pabūti su savo šeimomis ir artimaisiais, pasidžiaugti atokvėpiu ir poilsiu. Sutrumpinome šventinių dienų darbo laiką, o per pirmąją Kalėdų dieną nedirbsime apskritai“, – pažymi „Rimi“ prekybos centrų valdymo vadovė Irina Miklienė. 

Ji priduria, kad parduotuvių darbuotojų komandos skatinamos kuo anksčiau sudaryti ir šventinius darbų grafikus: „Kiekvienas šventes sutinka skirtingai, o mes įmonėje šią įvairovę skatiname ir suteikiame norimą pasirinkimą. Atsižvelgiame į savo darbuotojų asmeninius poreikius, pasidaliname krūviu ir, esant poreikiui, pasikviečiame pagalbos iš biuro. Tokia bendradarbių savanorystė gruodžio mėnesį itin prasminga, ją išlaikysime ir šiais metais.“ 

Sausio 1-ąją dirbs tik budinčios parduotuvės

Naujųjų metų išvakarėse „Rimi“ prekybos centrai duris užvers anksčiau ir dirbs iki 19 val. vakaro. Tuo tarpu pirmą Naujųjų metų dieną visoje Lietuvoje veiks ir lankytojus aptarnaus bei jų poreikius įsigyti būtiniausias prekes užtikrins 36 budinčios „Rimi“ tinklo parduotuvės.

„Visada atsižvelgiame į savo pirkėjų įpročius ir prie jų prisitaikome, tad iš ankstesnių metų patirties jau žinome, kad budinčios parduotuvės pirmąją metų dieną reikalingos mūsų pirkėjams. Suteiksime galimybę jiems apsipirkti, kad nereikėtų jaudintis pritrūkus reikiamų prekių“, – teigia prekybos centrų valdymo vadovė.

Budinčios „Rimi“ parduotuvės sausio 1 d. nuo 10 iki 20 val. dirbs: 

Alytuje: Naujoji g. 7E-1;

Kaune ir Kauno rajone: A. Juozapavičiaus pr. 11, Savanorių pr. 346, Baltijos g. 58, Varnių g. 41, Prancūzų g. 81, Varžupio g. 1 (Akademija) ir Vandžiogalos pl. 112 (Domeikava);

Klaipėdoje ir Klaipėdos rajone: Taikos pr. 139, Taikos pr. 64, Liepojos g. 27, Nidos g. 1 (Dercekliai) ir Dangaus g. 34 (Slengiai).

Palangoje: Malūno g. 10;

Mažeikiuose: Žemaitijos g. 38;

Panevėžyje: Klaipėdos g. 82;

Šiauliuose: Gegužių g. 30;

Telšiuose: Plungės g. 4-1;

Trakuose adresu Vytauto g. 90;

Ukmergėje adresu Vytauto g. 60;

Druskininkuose: Vilniaus al. 22; 

Vilniuje ir Vilniaus rajone: Šiaurės g. 37, Žirmūnų g. 64, Kedrų g. 4, Ateities g. 91, V. Pociūno g. 8, Rygos g. 8, Vydūno g. 4, Jeruzalės g. 4, Zarasų g. 5A, Pavilnionių g. 22, Architektų g. 19, Didžioji g. 28, Pilies g. 10, Gedimino pr. 10 ir Šiaurės g. 37.

Šiuo metu Lietuvoje veikia 87 mažmeninės prekybos tinklo „Rimi“ parduotuvės bei e. parduotuvė „Rimi.lt“. Bendrovėje dirba beveik 3 300 darbuotojų. „Rimi Lietuva“ yra Švedijos mažmenininkui „ICA Gruppen“ priklausančios dukterinės įmonės „Rimi Baltic“ dalis. „ICA Gruppen“ – pirmaujanti mažmeninės prekybos kompanija Šiaurės regione, daugiausia dėmesio skirianti maistui ir sveikatai.

Pranešimą paskelbė: Živilė Udrė, Integrity PR, UAB

„Rimi“ skelbia parduotuvių darbo laiką per šventes ir kviečia pirkiniais pasirūpinti iš anksto

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)