Kreditai nuo 18 metu
Finansai

Kreditai nuo 18 metų – negaiškite laiko ir peržiūrėkite, ką siūlo kreditoriai

Ar dažnai tenka spręsti klausimą, iš kur gauti papildomų pinigų? Jei jums ką tik sukako 18 metų ir jau kurį laiką jūs žūtbūt stengiatės tapti visiškai nepriklausomi nuo savo tėvų, tuomet greičiausiai į šį klausimą turite teigiamą atsakymą. Su tokia situacija susiduria labai didelė dalis šiuolaikinio jaunimo. Ypač jauname amžiuje norisi daugybės įvairių daiktų bei naujų iki tol neišbandytų potyrių. Visa tai kainuoja pakankamai nemažus pinigus, todėl tokiais atvejais labai praverčia kreditai nuo 18 metu, kuriuos teikia oficialios kredito bendrovės.

Žinoma, tokiu atveju jums greičiausiai kyla vienas ir tas pats klausimas – jei neturite pakankamų pajamų, kodėl kreditoriai turėtų patenkinti jūsų prašomo kredito paraišką? Visų pirma, turite suprasti, kad dabartinė tokio pobūdžio finansinių paslaugų situacija yra visiškai kitokia nei ta, apie kurią buvote girdėję iš savo vyresnių šeimos narių. Anuomet norint gauti kreditą, tekdavo nueiti labai ilgą kelią ir išeikvoti begalę savo brangaus laiko. Tai buvo sudėtingas procesas, kuriam reikėjo geležinės kantrybės – juolab, kad neretai galutinis kreditorių atsakymas būdavo neigiamas.

Tačiau šiandien su tokiais dideliais nepatogumais nesusiduriama. Klausite, kodėl ir kuo šiandieninė situacija yra kitokia? Dabartinis kredito bendrovių pasirinkimas yra didžiulis, todėl kiekvienas vartotojas turi didelę laisvę rinktis tai, kas geriausiai atitinka jo keliamus reikalavimus ir išskirtinius lūkesčius. Tai reiškia, kad tarp kreditorių vyksta didžiulė konkurencija, kuri nulemia palankesnes sąlygas vartotojams. Yra nemažai kredito bendrovių, tarp kurių teikiamų finansinių paslaugų yra ir kreditai nuo 18 metų. Tai rodo, kad kreditoriai yra pasiruošę kaip įmanoma geriau prisitaikyti prie savo potencialių klientų ir pasiūlyti jiems būtent tai, kas galėtų išspręsti jų finansinius klausimus.

Paskolos nuo 19 metuBe abejo, ne kiekviena kredito bendrovė paskolą gali suteikti aštuoniolikmečiams – galite rasti bendrovių, į kurias galima kreiptis dėl paskolos nuo 19 metu. Ne išimtis ir 21 metų amžiaus riba. Kiek skirtingų bendrovių – tiek skirtingų sąlygų, tačiau, jei gerai įvertinsite dabartinę kreditorių pasiūlą, nesunkiai rasite savo lūkesčius atitinkantį paskolos variantą.

Nepaisant to, kad galite neturėti nuolatinio ir gerai apmokamo darbo, kreditai nuo 18 metų taip pat gali būti pasiekiami ranka. Kai kurie jaunuoliai gauna stipendiją, pašalpą ar kitokio tipo finansines įplaukas. Tai sukuria palankesnes sąlygas kreiptis dėl paskolos. Kita vertus, visuomet prieš pasirenkant vieną ar kitą kredito bendrovę, rekomenduojama gerai įvertinti savo finansinę padėtį.

Jei žinote, kad kreditai nuo 18 ar paskolos nuo 19 metų jums nesukels jokių papildomų finansinių nepatogumų, tuomet be vargo galite pasinaudoti šiuolaikinių kreditorių paslaugomis. Žinoma, pirmiausia turite įvertinti savo mėnesines pajamas – net ir oficialių pajamų neturintys jaunuoliai neretai turi vienokių ar kitokių finansinių įplaukų, kurios didina jų bendrą mėnesinį biudžetą. Kai tai žinosite, nustatykite ir išlaidas, kurias jums neišvengiamai tenka patirti, pvz., kuras automobiliui arba viešojo transporto mėnesinis bilietas, būsto nuomos mokestis, komunalinės išlaidos, maistas ir kt. Tokie skaičiai padeda lengviau suprasti, kokio dydžio kreditas galėtų būti optimaliausias.

Tai įvertinę, galite pasinaudoti oficialių Lietuvoje veikiančių kredito bendrovių sąrašus pateikiančiais internetiniais tinklalapiais, kuriuose yra gausu naudingos informacijos jums svarbiais klausimais. Tokio pobūdžio portalai sutaupo labai daug laiko ir padeda pro savo akis nepraleisti pačių patraukliausių paskolų pasiūlymų. Radę jums patinkantį variantą, kreditorių tinklalapyje galite išbandyti paskolų skaičiuoklę, kuri pateikia daugiau aktualių duomenų, pvz., paskolos grąžinimo terminą, palūkanų dydį ir kt. Tai labai svarbi informacija kiekvienam, kuris nori gauti paskolą.

Atlikus visus šiuos veiksmus, galima užpildyti paraišką ir laukti, kol kreditoriai pateiks atsakymą. Kadangi kredito bendrovės veikia labai operatyviai, jums tikrai neteks laukti valandų valandas. Jei kreipiatės darbo valandomis – tuomet tikėtina, kad jūsų paraiška bus apdorota vos per kelias minutes, todėl labai greitai galėsite spręsti klausimą dėl tolimesnių savo veiksmų. Sulaukus teigiamo kredito bendrovės atsakymo, kreditas nuo 18 metų įprastai pervedamas valandos ar netgi pusvalandžio bėgyje. Todėl, kai galima naudotis tokiomis operatyviomis kredito bendrovių paslaugomis, tikrai nėra verta ilgai ir nuobodžiai sukti sau galvą, kaip gauti papildomų lėšų.

(Perskaityta per mėnesį: 79, iš jų šiandien: 1.)