Finansai

Lietuvos Raudojo Kryžiaus vadovė Kristina Meidė keičia karjeros kryptį

Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Draugija veikianti Lietuvoje beveik 105 metus žengia į naują etapą, jį žymį permainos vadovybėje. Organizacijos vadovė Kristina Meidė nuo 2024 Sausio 22 dienos keičia karjeros kryptį ir imasi naujų veiklos planų.

Vadovės pareigas Kristina Meidė ėjo trejus metus.

„Dirbti didžiausioje ir istoriškai vienoje seniausių nevyriausybinių humanitarinių organizacijų Lietuvoje buvo didžiulė garbė ir laimė. Džiaugiuosi, kad per trejus metus organizacijoje pavyko suburti nuostabią profesionalų komandą, su kuria kartu įveikėme ne vieną iššūkį, suvaldėme ne vieną krizinę situaciją, tapome valstybės ir žmonių pagalbininkais“, – sako Kristina Meidė.

Greitu metu bus skelbiamas konkursas naujai vadovei (-ui) išrinkti. 

„Labai noriu organizacijos vairą perleisti į patikimas rankas patyrusiam vadovui, kuris nori daugiau prasmės savo gyvenime, kuris nori naujų iššūkių ir kurti pokytį Lietuvoje. Tuo pačiu tariu didelį ačiū visai Lietuvos Raudonojo Kryžiaus darbuotojų komandai, kurios profesionalumu ir užsidegimu daryti gerus darbus nuoširdžiai žaviuosi“, – teigia Kristina Meidė.

„Dėkoju Kristinai už Lietuvos Raudonąjį Kryžių ir visą NVO sektorių Lietuvoje pakėlus į kitokį kokybinį lygį, kuris iškėlė aukštus standartus kiekvienai organizacijai. Iš naujos vadovės(-o) tikimės aktyvių, kūrybiškų veiksmų, kurie padės organizacijai augti, vystyti jau pradėtas veiklas ir projektus, auginti rėmimo bei aukojimo kultūrą šalyje“, – sako Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Draugijos valdybos pirmininkė Laura Duksaitė – Iškauskienė.

Pranešimą paskelbė: Luka Lesauskaitė, Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija

Lietuvos Raudojo Kryžiaus vadovė Kristina Meidė keičia karjeros kryptį

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)