Finansai

„Luminor“ banko generalinio direktoriaus pavaduotojo pareigas pradeda eiti Ossi Leikola

Ossi Leikola šiandien pradėjo dirbti „Luminor“ banko generalinio direktoriaus pavaduotoju ir valdybos nariu. Iki šiol jis ėjo banko „Nordea“ operacijų vadovo, prieš tai – „Nordea“ Lenkijos ir Baltijos šalių vadovo pareigas.

O. Leikola dirbs kartu su generaliniu direktoriumi Peteriu Boseku, įgyvendindamas įvairias strategines iniciatyvas. Jis taip pat vadovaus tarp banko padalinių vykdomai transformacijai, plėtos išorinius santykius su trečiosiomis šalimis ir skatins veiklos tobulinimą visame „Luminor“ banke.

Peteris Bosekas teigia, kad O. Leikolos prisijungimas dar labiau sustiprins banko vadovų komandą.

„Žvelgdami į naujuosius metus, savo dėmesį telkiame į geresnio banko klientams kūrimą ir Baltijos regiono finansinės būklės palaikymą. Džiaugiuosi, kad prie mūsų prisijungė O. Leikola, ir esu įsitikinęs, kad jo gilios žinios bei tarptautinė bankininkystės patirtis užtikrins, jog ir toliau efektyviai bei užtikrintai įgyvendinsime savo strategiją“, – sako „Luminor“ banko generalinis direktorius.

Apie „Luminor“:

„Luminor“ yra pirmaujantis nepriklausomas bankas Baltijos šalyse ir trečias pagal dydį finansinių paslaugų tiekėjas regione. Mes aptarnaujame asmenų, šeimų ir verslo finansinius poreikius. Kaip ir mūsų namų rinkos – Estija, Latvija ir Lietuva – mes esame jauni, dinamiški ir žvelgiantys į ateitį.

Pranešimą paskelbė: Simona Survilaitė, UAB „coagency”

„Luminor“ banko generalinio direktoriaus pavaduotojo pareigas pradeda eiti Ossi Leikola

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)