Finansai

„Litexpo“ maitinimo paslaugoms ieško naujo tiekėjo: skelbs konkursą

Didžiausias Baltijos šalyse parodų ir kongresų centras „Litexpo“ skelbs konkursą ir ieškos naujo maitinimo paslaugų tiekėjo. Iki šiol klientams, partneriams, renginių dalyviams bei lankytojams maitinimo paslaugas teikė dukterinė įmonė „Ovantis“, per metus aptarnaujanti daugiau nei 350 tūkst. žmonių.

„Litexpo“ veiklos strategijoje buvome aiškiai įsivardinę, kokiomis priemonėmis sieksime veiklos efektyvumo bei didesnės finansinės grąžos. Įvertinę situaciją ir turėdami ambiciją augti konferencijų turizmo srityje, priėmėme sprendimą maitinimo paslaugoms ieškoti naujo tiekėjo. Tikiu, kad susikoncentruodama į savo pagrindines veiklas įmonė taps tikru Baltijos regiono konferencinio ir parodų turizmo centru“, sako „Litexpo“ valdybos pirmininkė, telekomunikacijų bendrovės „Telia Lietuva“ teisės ir korporatyvinių reikalų vadovė Giedrė Kaminskaitė-Salters.

„Litexpo“, atsisakydama vidaus sandorių ir užtikrindama konkurenciją, iki lapkričio 28 d. savo tinklalapyje paskelbs konkurso sąlygas su reikalavimais potencialiam paslaugų tiekėjui, norinčiam išsinuomoti maitinimo veiklai skirtas patalpas bei įrangą. Per metus „Ovantis“ vidutiniškai aptarnauja 244 renginius.

„Esame valstybės valdoma įmonė ir pirmiausia mums tai reiškia, jog turime būti konkurencingi, efektyvūs ir vadovautis geriausia kitų šalių patirtimi. Todėl ir nusprendėme nekonkuruoti su privačiu verslu, o maitinimo paslaugas pirkti rinkoje. Sieksime pritraukti ambicingą, šiuolaikišką ir didelius srautus galintį aptarnauti tiekėją, kuris užtikrins aukštą paslaugų kokybę visų renginių metu. Neabejoju, kad toks sprendimas bus efektyvus ir finansine prasme“, – sprendimą komentuoja „Litexpo“  direktorius Justinas Bortkevičius.

Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Evalda Šiškauskienė teigia, kad toks valstybinės įmonės žingsnis – įsiklausymo į rinką ir noro dirbti konkurencingomis sąlygomis signalas.

„Esu tikra, kad toks ėjimas – galimybė augti kitoms įmonėms, dirbančioms šioje srityje. Atvirame konkurse gali dalyvauti didžioji dalis įmonių, turinčių ilgametę patirtį ir gebančių profesionaliai aptarnauti didelius lankytojų srautus, o Lietuvoje tokių įmonių tikrai yra. Toks „Litexpo“ sprendimas užtikrina sąžiningą konkurenciją bei įsiklausymą į rinkos poreikius“, –teigia E. Šiškauskienė.

Apie „Litexpo“

„Litexpo“ veikla apima parodų, konferencijų bei kitų renginių organizavimą ir aptarnavimą Lietuvoje bei užsienyje. Didžiausiame Baltijos šalyse parodų ir kongresų centre per metus vyksta daugiau nei 20 parodų, jose dalyvauja per 3000 bendrovių, taip pat organizuojama per 150 kongresų, konferencijų ir kitų renginių. 98,76 proc. „Litexpo“ akcijų valdo LR Ūkio ministerija.

Pranešimą paskelbė: Rasa Griciūtė, Lietuvos parodų centras LITEXPO

(Perskaityta per mėnesį: 7, iš jų šiandien: 1.)