Finansai

„Mantinga“ atvėrė dar vieną rinką: pirmoji produkcija išvyko į Šiaurės Makedoniją

Duonos, užkandžių ir šaldytų gaminių įmonė „Mantinga“ atvėrė dar vieną, 37-ąją rinką. Šią savaitę pirmoji produkcija iškeliavo į Šiaurės Makedoniją. Į šią valstybę iškeliavo tuščiavidurės spurgos bei kruasanai.

„Metams einant į pabaigą, atvėrėme dar vieną eksporto rinką.  Dėl eksporto į šią šalį dialogą pradėjome daugiau nei prieš metus: pernai rugpjūtį išsiuntėme pirmuosius pavyzdžius.  Tikimės, kad šioje rinkoje pavyks įsitvirtinti bei augti“,  – sako įmonės generalinis direktorius Mantas Agentas.

Į Šiaurės Makedoniją siunčiami jau prieš tai išdirbti ir egzistuojantys gaminiai, nauji kuriami nebuvo. Visgi naujai rinkai buvo pritaikytas fasavimo būdas. Pirmoji išsiųsta produkcija bus parduodama šalyje šventiniu laikotarpiu.

„Mantinga“ – didžiausias regiono darbdavys bei mokesčių mokėtojas. Įmonė veikia nuo 1998 m. Šiuo metu joje veikia 3 gamyklos ir siūloma daugiau kaip 1000 įvairių gaminių. Pastarieji yra eksportuojami į 37-ias pasaulio valstybes. Šiemet, be Šiaurės Makedonijos, produkcija pradeda eksportuoti ir į Čilę.

Pranešimą paskelbė: Kristina Rancaitė, UAB „Mantinga“
„Mantinga“ atvėrė dar vieną rinką: pirmoji produkcija išvyko į Šiaurės Makedoniją

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)