Finansai

Vilniaus „Akropolis“ kitais metais planuoja nedidelį, 1 aukšto priestatą

Prekybos ir pramogų centras „Akropolis“ Vilniuje planuoja vieno aukšto, nedidelį – 430 kv.  priestatą, kuris praplės prekybos centro plotą ir pasiūlys naujas erdves lankytojams.

Pasak prekybos centrus valdančios bendrovės „Akropolis Group“ komunikacijos departamento vadovo Dominyko Mertino, ant numatomo priestato stogo planuojama įrengti atviras ir apželdintas lankytojams skirtas poilsio terasas, o planuojami nauji 430 kv. metrų ploto bus skirti prekybinės paskirties nuomojamoms patalpoms.

„Planuojamas priestatas leis sukurti patogesnę infrastruktūrą ir pasiūlyti naujas paslaugas prekybos centro lankytojams. Priestato statybų metu „Akropolis“ veiks įprastai, todėl tikime, kad lankytojai nepajus jokių nepatogumų – veiks visi prekybos centro įėjimai, numatomas tik minimalus automobilių stovėjimo vietų ribojimas šalia planuojamo priestato esančioje aikštelėje“, – teigia D. Mertinas.

Investicijos į kitais metais iškilsiančio priestato statybas kol kas neskelbiamos. Pasibaigus projekto viešinimo procedūrai, visuomenei bus pristatyta tikslesnė planuojamų statybų eiga ir terminai.

Apie „Akropolis Group“:

Baltijos šalyse pirmaujanti prekybos ir pramogų centrų vystymo ir valdymo bendrovė „Akropolis Group“ valdo prekybos centrų vystymo ir valdymo paslaugų įmones Lietuvoje ir Latvijoje. Lietuvoje „Akropolis Group“ valdo prekybos ir pramogų centrus „Akropolis“ Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose, Latvijoje „Akropole“ ir „Alfa“  Rygoje.

Pranešimą paskelbė: Eglė Krušinskaitė, UAB „Idea Prima“

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)