maudymosi kostiumėliai
Mada,  Pirkiniai

Maudymosi kostiumėliai pagal kūno formas

maudymosi kostiumėliaiAtšilęs oras ir artėjanti vasara visada sukelia pačias geriausias emocijas ir mintis apie atostogas, poilsį, kaitrią saulę, gaivias jūros bangas, auksaspalvį smėlį… Ir staiga dingteli mintis – jog spitoje nekaba joks maudymosi kostiumėlis. Iš štai tada prasideda pati „smagiausia“ dalis – maudymosi kostiumėlio paieškos. Nuo ko pradėti? Kaip iš milžiniškos pasiūlos išsirinkti tai, kas labiausiai tiktų? Tiktų būtent jums?.. Palengvinkite savo paieškas jas susiaurindamos. Kaip tai padaryti? Tiesiog rinkitės maudymosi kostiumėlį pagal savo kūno formas, sudėjimą.

Iš pradžių atsistokite prieš veidrodį ir įvertinkite savo figūros tipą. Geriausiai vilkėkite tik apatinius arba dar geriau – seną maudymosi kostiumėlį, net jeigu jis jums ir nebelabai tinka. Taip galėsite lengviau įvertinti senojo maudymosi kostiumėliai trūkumus ir suprasite, kokio modelio ir kokių formų jus iš tikro reikia, kad puikiai atrodytumėte ir gerai jaustumėtės.

Jeigu turite žavingus plačius klubus – nepradėkite apgailestauti, kaltinti genų ir pavydžiai žvelgti į žurnaluose besipuikuojančias smulkias merginas. Platūs klubai – jūsų privalumas, tiesiog rinkitės maudymosi kostiumėlį, kuris nukreiptų dėmesį nuo klubų į viršutinę kūno dalį, taip subalansuodamas proporcijas. Geriausiai tam tinka atskiras maudymosi kostiumėlis, kurio kelnaitės pasiūtos iš tamsesnio audinio, o ir pats modeliukas – uždaresnis, su plačiomis šoninėmis juostomis. Viršutinė dalis turėtų būti kuo ryškesnė, spalvingesnė, puošta kutais, karoliukais kitomis dekoracijomis. Duokite laisvę fantazijai!

Jeigu didžiuojatės putlia, žvilgsnius atkreipiančia krūtine, kuri, deja, paplūdimyje kartas nuo karto vis sukelia nepatogumų maudantis ar aktyviai leidžiant laiką. Turint tokią krūtinę liemenėlė turėtų būti itin tvirta: su metaliniais lankeliais, šoniniais įsiuvais ar netgi sustiprinta apatine liemenėlės dalimi. Na ir žinoma petnešėlės. Jos būtinai turi būti reguliuojamo ilgio ir geriausia – kuo platesnės. Juk tikrai nesinorėtų dėl nubrūžintų, paraudusių, skaudančių pečių susigadinti nuotaiką ar net visas atostogas.

Jeigu jūsų figūra itin berniokiška, nedidelė krūtinė ir siauručiai klubai – ne bėda. Sukurti moteriškų apvalumų įvaizdį padės teisingai parinktas maudymosi kostiumėlis. Viršutinę dalį rinkitės geriausia trikampiškos formos. Ir būtinai dekoruota audinio klostėmis, kutukais, bangelėmis, kaspinėliais ir įvairiausiais raukiniais. Taip pat galite rinktis kostiumėlius su „push up“ efektu. Na o atviros kelnaitės su raištukai šonuose sukurs platesnių klubų vaizdą.

Jeigu vienintelis dalykas, kuris erzina žvelgiant į veidrodį – tai nedidelis atsikišęs pilvukas – ne bėda. Tiesiog teisingai jį užmaskuosite. Rinkitės vientisą maudymosi kostiumėlį. O jeigu jis dar bus dekoruotas klostėmis ar raukinukais, idealu. Na o jeigu jūs svajojate apie atskirą maudymosi kostiumėlį tuomet rinkitės modelį su paaukštinta apatine dalimi. Būsite ne tik madinga bet ir paslėpsite nepageidaujamas kūno dalis.

Taigi, pirmyn į maudymosi kostiumėlio paieškas!

(Perskaityta per mėnesį: 113, iš jų šiandien: 1.)