Finansai

„Maxima LT“ komunikacijai laikinai vadovaus R. Kežionienė

Nuo 2022 m. spalio 21 d. „Maximos“ korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamento direktoriaus pareigas laikinai eis naujoji bendrovės Rinkodaros vadovė Renata Kežionienė. Šiose pareigose ji keičia Ernestą Dapkienę, departamentui vadovavusią 5 metus.

Šią savaitę R. Kežionienė prisijungė prie „Maxima LT“ komandos ir vadovauja Rinkodaros departamentui. Laikinai ji perima vadovauti Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentui, kuriam iki šiol vadovavo E. Dapkienė.

„Nuo visų kolegų tariu didelį ačiū Ernestai už profesionalumą vadovaujant įmonės komunikacijai ir rūpestingumą būnant vienu pagrindinių įmonės veidų. Per pastaruosius 5 metus „Maxima“ organizacijoje įvyko daug įvairių teigiamų pokyčių, kurių dalimi buvo ir Ernesta, taip pat prisidėjusi, kad šiuos pokyčius pamatytų ir „Maxima“ klientai. E. Dapkienė viena labiausiai patyrusių komunikacijos specialistų, reikiamais momentais įmonėje pademonstravusi tiek šaltą protą, tiek didelę empatiją. Džiaugiuosi, kad prie „Maxima“ komandos prisijungė Renata ir padės toliau stiprinti rinkodaros ir komunikacijos sritis“ – teigia „Maxima LT“ direktorius Tomas Rupšys.

E. Dapkienė ketina karjerą tęsti ne grupės įmonių veikloje.

Pranešimą paskelbė: Rusnė Tamošaitytė, UAB „Fabula ir partneriai”

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)