Finansai

Medicinos bankas plečia elektronines paslaugas: leis atsidaryti sąskaitą nuotoliu

Lietuvos kapitalo Medicinos bankas išplėtė teikiamų elektroninių paslaugų pasiūlą, nuo birželio 1 dienos sudarydamas galimybę klientams atsidaryti sąskaitą nuotoliu – neatvykstant į banko padalinį. Banko atstovai teigia, kad tai leis pasiekti ir tuos potencialius klientus, kurie pirmenybę teikia elektroninėms komunikavimo priemonėms, taip pat šiuo metu esančius ne Lietuvoje.

„Galimybę sudaryti sąlygas atsidaryti sąskaitą nuotoliu svarstėme kurį laiką. Technologinių sprendimų bei testavimo etapai buvo sėkmingai užbaigti, todėl fiziniai ir juridiniai klientai Medicinos banke sąskaitą jau gali atidaryti iš esmės iš bet kurio pasaulio taško. Tai atitinka mūsų tikslą ambicingai augti ir plėstis, be kita ko, stiprinant pozicijas tiek privačių, tiek juridinių klientų segmente“, – sako Medicinos banko Administracijos vadovas Marius Arlauskas.

Šių metų pradžioje Medicinos banko iniciatyva atlikta „Spinter tyrimų“ apklausa atskleidė, jog aptarnavimu internetu arba bet kuria kita nuotolio forma Lietuvoje naudojasi daugiausiai, arba 38 proc., gyventojų. Vartotojų „migravimą“ į nuotolinius aptarnavimo sprendimus paskatino ir koronaviruso pandemija bei jos metu keletą kartų įvestas griežtas karantinas, lydėtas judėjimo bei gyvų kontaktų ribojimo.

Pasak M. Arlausko, norint atsidaryti sąskaitą nereikės vykti į banko skyrių, atitinkamai planuotis ir rezervuotis konkretų laiką, vartotojai išvengs ir kelionės kaštų. Jo teigimu, tiek fiziniams, tiek juridiniams klientams yra svarbi galimybė nuotoliu pasiekti Banką.

„Lietuvos emigrantai ir toliau išlieka ekonomiškai aktyvia visuomenės dalimi. Nors per metus didžiąją laiko dalį gyvena ir dirba užsienyje, iš Lietuvos išvykę asmenys vis tiek didesnį prioritetą skiria Lietuvos finansinėms institucijoms, ypač kalbant ne apie einamąsias operacijas, o tokius produktus, kaip indėliai. Tam, kad išnaudotų kylančias indėlių palūkanas ir vėliau nereikėtų sukti galvos dėl pinigų „parsivedimo“ į Lietuvą, nuo šiol pas mus sąskaitą galima atsidaryti nuotoliu, taip pat nuotoliu išspręsti kitus rūpimus finansinius klausimus“, – teigia Medicinos banko Administracijos vadovas.

Anot jo, verslai taip pat yra linkę taupyti savo laiką, todėl ir jiems galimybė atsidaryti sąskaitą pasinaudojus kompiuteriu arba išmaniuoju įrenginiu neatvykstant į banką yra itin aktuali.

Vieną plačiausių fizinių klientų aptarnavimo vietų tinklą Lietuvoje turintis Medicinos bankas kol kas neprognozuoja, kokia dalis naujų sąskaitų šiemet banke gali būti atidaryta nuotoliniu būdu.

Sąskaitą nuotoliu atsidarę fiziniai klientai metus nemokės minimalaus pagrindinių banko paslaugų mokesčio, o juridiniai – atleisti nuo brangiausio mėnesinio paslaugų plano mokesčio.

Pranešimą paskelbė: Tadas Vaitelė, UAB „Idea Prima”

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)