iittala indai
Namai

Modernūs interjero sprendimai jūsų namams

Kiekvienas turi savo supratimą apie jaukumą ir komfortą, tačiau yra bendrų smulkmenų, kurios labai palengvina gyvenimą, padaro jį patogesnį ir ramesnį, suteikia tą ramybės atmosferą, kurios kiekvienam pritrūksta įtemptą darbo dieną.

Namai yra vieta, kur viskas gerai, viskas gerai ir viskas yra savo vietose. Vieni krupščiai dėlioja stalo įrankius, Iittala indus, kiti žiūri ar baldai dera tarpusavyje. Šiame straipsnyje mes jums pasakysime, kaip tai pasiekti.

Krupščiai apgalvotas apšvietimas

Teisinga, gerai apgalvota apšvietimo sistema interjere – tai ne tik komfortas ir saugumas, bet ir plačios dizaino galimybės. Pavyzdžiui, zonavimas su šviesa, apšvietimo intensyvumo ir spalvos reguliavimas.

Visi vaikai yra sienų tapybos srities profesionalai. Kaip apsaugoti brangų remontą netrukdant kūrybinei vaikų raidai? Kūrybiškumui paryškinkite visą sieną darželyje. Galite nudažyti, pavyzdžiui, skalūnų dažais, o vaikui duoti dėžutę kreidelių – tegul vystosi.

Mažos salelės poilsiui bei tvarka

Net jei jūsų namuose viskas apgalvota iki smulkmenų, o svetainė yra poilsio kambario standartas, neapsieisite be mažų salelių poilsiui. Tokiose nedidelėse poilsio zonose galima pasitraukti su knyga, trumpam pasislėpti nuo buities, pabūti vienam su savimi.

Lengviausias būdas organizuoti chaosą yra zonavimo pagalba (spalva, pertvaros, lentynos, augalai, ekranai ir pan.). Zonavimas interjere atriboja funkcines zonas ir iš dalies išsprendžia privatumo vietų problemą.

Poilsio bei sporto erdvės suderinamumas

HLS šluoja šalį. Apdulkėję treniruokliai, ant kurių sukrauti lyginami skalbiniai, nebemadingi. Madinga sveika gyvensena ir vieta sportui namuose, kurie organiškai integruoti į interjerą. Jogai, mankštos įrangai, horizontaliai juostai ir net visavertei treniruoklių salei miniatiūrinėje balkono namų versijoje.

Jei jūsų bute nėra atskiros patalpos persirengimo kambariui, tai kvadratiniai metrai yra aukso vertės. Podiumai ir platformos padės išspręsti namų perkrovimo daiktais problemą ir papildys erdvę oru, po kuriuo galėsite gražiai paslėpti daugybę dalykų.

Augintiniai namuose. Ką daryti?

Kaip paslėpti kraiko dėžę, kad nereikėtų šluoti kraiko kelis kartus per dieną ir neužkliūtumėte ant šios plastikinės konstrukcijos, kuri aiškiai netelpa prie jūsų gražaus interjero? Sugalvokite stilingą padėklo įvyniojimą. Tai gali būti spinta, didelis krepšelis, specialus namas ar net didelis rekonstruotas gėlių vazonas.

Karantinas daugelį perkėlė į nuotolinį darbą, o patogi darbo vieta namuose tapo kaip niekad aktuali. Tiesiog neįmanoma susikaupti svetainėje, kur visi žiūri televizorių, ar virtuvėje su nuolatiniu šurmuliu. Svarbu į savo jaukų buto dizainą pritaikyti patogų namų mini studiją. Tai galima padaryti ramiausiame buto kampe arba, pavyzdžiui, ant lodžijos.

Baterijos, lizdai ir kitos smulkmenos

Jaukiame interjere viskas turėtų būti tobula. Įskaitant baterijas. Ne visi žino, kad radiatoriai – tai ne tik ne kartą perdažytos ketaus ar modernesnės baltos aliuminio radiatorių sekcijos bei ažūriniai ar mediniai ekranai. Šiandien radiatoriai gali būti tikru akcentu vonios ar svetainės interjere.

Stilingi kištukiniai lizdai ir jungikliai yra daug malonesni naudoti nei tradiciniai. Juos galima priderinti prie interjero spalvinės gamos, padaryti nematomus arba atvirkščiai – akcentuoti.

Beprasmiškai ir negailestingai sukrauti į vieną krūvą daiktų, šampūnai ar prieskoniai taip pat nebemadingi. Kiekviena erdvė gyvenimui turėtų būti kuo labiau apgalvota konkretaus interjero, estetikos ir, žinoma, patogumo požiūriu. Jums padės stogo bėgeliai, konteineriai, stelažai, dekoratyvinės dėžės.

Šaltinis: minimalist-store.com

(Perskaityta per mėnesį: 3, iš jų šiandien: 1.)