Finansai

Nasdaq sveikina „AS Redgate Capital” tapus sertifikuotu patarėju Nasdaq Baltijos „First North“ rinkai

Vilnius/Ryga/Talinas, Nasdaq Baltijos rinka, 2021 m. sausio 21 d., 2021 m. – Nasdaq (NDAQ) praneša, kad „Nasdaq Riga“ ir „Nasdaq Vilnius“ vertybinių popierių biržos Estijos investicinės bankininkystės įmonei „Redgate Capital“ nuo sausio 21 dienos suteikė sertifikuoto patarėjo statusą Latvijoje bei Lietuvoje. Bendrovei jau buvo suteiktas sertifikuoto patarėjo statusas Estijoje, taigi nuo šiol „Redgate Capital“ galės teikti įmonėms sertifikuoto patarėjo  paslaugas „First North“ rinkai visose Baltijos šalyse.

Nasdaq Baltijos alternatyvioji „First North“ rinka skirta augančioms mažoms ir vidutinėms įmonėms, siekiančioms pasinaudoti vertybinių popierių rinkos teikiamais privalumais bei pritraukti kapitalo Nasdaq Baltijos rinkoje.

„Sveikiname „Redgate Capital”, įsiliejus į Nasdaq Baltijos rinkos sertifikuotų patarėjų gretas”, – sako Daiga Auziņa-Melalksne, Nasdaq Baltijos rinkos vertybinių popierių biržų vadovė. „Linkime bendrovei sėkmės, teikiant sertifikuoto patarėjo paslaugas įmonėms, planuojančioms pritraukti kapitalo augimui Baltijos „First North” rinkoje”.

„Džiaugiamės naujomis galimybėmis teikti sertifikuoto patarėjo paslaugas Latvijos ir Lietuvos rinkose. Iki šiol bendrovė taip pat konsultavo Estijos smulkias ir vidutines įmones, siekiančias pritraukti lėšų viešoje vertybinių popierių rinkoje. „Mainor Ülemiste” ir „Magnetic MRO” obligacijos yra puikus pavyzdys, kaip skirtingų pramonės šakų įmonės gali pritraukti investuotojų per „First North” rinką, tuo pat metu ir suteikti galimybę mažmeniniams investuotojams įdarbinti lėšas į vertybinius popierius. Matome didelį Latvijos ir Lietuvos smulkių ir vidutinių įmonių potencialą, pritraukiant lėšas viešoje Nasdaq Baltijos rinkoje. Esame Baltijos šalių investicinės bankininkystės bendrovė ir siūlome konsultacines paslaugas įmonėms, ypatingą dėmesį skiriant vertybinių popierių rinkos galimybėms”, – pažymėjo Aare Tammemäe, „Redgate Capital” valdybos narys.

Apie „Redgate Capital”

„Redgate Capital” yra viena lyderiaujančių investicinės bankininkystės bendrovių Baltijos šalyse, joje dirba 22 darbuotojai Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. „Redgate Capital” veikia kaip investicinės bankininkystės įmonė, kurią prižiūri Estijos finansų priežiūros institucija. Pradėjusi veiklą 2008 m., įmonė didžiausią dėmesį teikia įmonių kapitalo pritraukimo, nekilnojamojo turto sandorių, įmonių susijungimų ir įsigijimų konsultavimo paslaugoms. „Redgate Capital“ aktyviai veikia kapitalo rinkoje ir yra viena sėkmingiausių investicinės bankininkystės įmonių, konsultuojanti  verslą, kaip pritraukti kapitalo Nasdaq Baltijos reguliuojamoje  ir „First North“ rinkose. „Redgate Capital“ yra patikimas finansų patarėjas įmonių verslo plėtros tikslams įgyvendinti.

Apie First North

„First North” – tai elektroninė daugiašalė prekybos sistema (angl. multilateral trading facility, MTF) neturinti ES reguliuojamos rinkos statuso, skirta augančioms mažoms ir vidutinėms įmonėms, siekiančioms pritraukti kapitalo rinkoje lėšų plėtros planams įgyvendinti. „First North” bendrovėms taikomi mažesni reikalavimai nei reguliuojamoje rinkoje, todėl rizika investuojant gali būti didesnė.

 Apie Nasdaq

Nasdaq (NASDAQ: NDAQ) yra pasaulinė technologijų bendrovė, teikianti paslaugas kaiptalo rinkoms ir kitoms pramonės šakoms. Platus duomenų, analizės, programinės įrangos ir paslaugų spektras leidžia klientams patikimai optimizuoti ir įgyvendinti savo verslo vizijas. Daugiau informacijos apie bendrovę, technologinius sprendimus bei karjeros galimybes rasite čia: LinkedIn, Twitter @Nasdaq, arba www.nasdaq.com

Nasdaq Baltic teikia bendrus Nasdaq Tallinn, Nasdaq Riga, Nasdaq Vilnius vertybinių popierių biržų, taip pat Nasdaq CSD pasiūlymus. Daugiau informacijos rasite čia: nasdaqbaltic.com .

  Įspėjamasis pranešimas

Informacijoje, pateiktoje šiame pranešime spaudai, yra į ateitį nukreiptų pareiškimų, kurie nėra aiškiai apibrėžti ir yra susiję su įvairiomis rizikomis. Nasdaq įspėja, kad bet kokia į ateitį nukreipta informacija negali būti laikoma garantija dėl bet kokių ateities rezultatų pasiekimo, ir Nasdaq nekontroliuoja veiksnių, kurie gali paveikti tokius faktinius rezultatus. Nasdaq neprisiima jokios atsakomybės viešai atskleisti bet kokių į ateitį nukreiptų pareiškimų.

Pranešimą paskelbė: Daiva Taučkėlaitė, Nasdaq Lietuvoje

(Perskaityta per mėnesį: 4, iš jų šiandien: 1.)