Namai

Naujos statybos butai ir apartamentai – kodėl verta?

Šiuolaikiniai, modernūs naujos statybos butai ir apartamentai atitiks išrankiausiųjų pirkėjų poreikius. Tai aukštos kokybės, saugūs ir komfortiški namai šeimoms ir pirkėjams, vertinantiems privatumą. Nors naujos statybos namai nėra populiarūs mažesniuose Lietuvos miestuose, didmiesčių gyventojai turi iš ko rinktis. Sparčiai auganti nekilnojamojo turto rinka prisitaiko prie nuolatos augančių pirkėjų poreikių ir siūlo aukštus kokybės reikalavimus atitinkančius namus.

nauji butai

Naujos statybos daugiabučiai skirtingiems poreikiams

Naujos statybos namai ir apartamentai visų pirma rekomenduojami jaunoms šeimoms – patogaus išplanavimo būstas leidžia realizuoti pasirinktas interjero idėjas ir sukurti mažųjų poreikius atitinkantį vaikų kambarį. Saugi gyvenamoji aplinka, rakinami vidiniai kiemai ir patogios žaidimų aikštelės užtikrins smagų laisvalaikio praleidimą su bendraamžiais – praktika rodo, kad dažniausi naujos statybos butų pirkėjai yra jauni žmonės su mažais vaikais. Iš kitos pusės, šis sprendimas puikiai tiks ir vienišiems žmonėms, vertinantiems komfortą ir ramybę – naujos statybos daugiabučiai pasižymi patogia infrastruktūra ir lengvu susisiekimu su svarbiausiais miesto objektais. Tuo pačiu, šie namai statomi arčiau žaliųjų miesto teritorijų, todėl tampa puikia erdve kasdieniams pasivaikščiojimams ar sportui lauke. Svarbu įvertinti ir investicinius naujos statybos butų privalumus. Itin dažnai minėtieji butai perkami, siekiant pelno, todėl įrengtas būstas yra nuomojamas.

Patogi infrastruktūra

Naujos statybos daugiabučiai Vilniuje stebina itin plačia pasiūla, todėl siekdami priimti racionaliausią sprendimą konkrečiu atveju, skirkite laiko būsto paieškai ir jo kokybės kriterijų įvertinimui. Atsižvelgiant į ilgalaikę gyvenimo perspektyvą, rekomenduojame rinktis naujų daugiabučių rajonus, turinčius puikiai išvystytą infrastruktūrą. Šiuo atveju būtina įvertinti susisiekimo nuosavu ir viešuoju transportu klausimus, atstumus iki prekybos centrų, vaikų darželių ar mokymosi įstaigų. Praktika rodo, kad pirkėjai vertina ir susisiekimo su miesto centru patogumą.

Jauki ir saugi gyvenamoji aplinka

Vienas esminių naujos statybos namų privalumų – saugi, estetiška ir prižiūrėta gyvenamoji aplinka. Kaip ir minėjome, daugelis daugiabučių statomi šalia parkų ar kitų žaliųjų zonų, kuriose malonu leisti laiką su draugais ar šeima. Vaikams įrengiamos šiuolaikiškos ir saugios žaidimų aikštelės, o gyvenamoji aplinka stebima vaizdo kameromis, todėl būsite tikri dėl savo ir savo artimųjų saugumo.

Energiją tausojantys sprendimai

Svarbų vaidmenį atlieka ir šiuolaikiški, energiją taupantys sprendimai, užtikrinantys mažesnes išlaidas, pvz., dalis naujos statybos daugiabučių siūlo modernų karšto vandens ruošimą, pritaikant vakuuminių saulės kolektorių sistemą. Jei oras nėra saulėtas, vanduo šildomas įprastiniu būdu. Patikimą šilumos reguliaciją užtikrina kolektorinė šildymo sistema su atskira mechanine šildymo apskaita butuose. Daugelyje naujos statybos namų yra numatyta galimybė įrengti modernią oro kondicionavimo sistemą. Naujos statybos daugiabučiai užtikrina ir aukštus garso izoliacijos rodiklius, geras vėdinimo sąlygas.

(Perskaityta per mėnesį: 81, iš jų šiandien: 1.)