Namai,  Pirkiniai

Kodėl parduotuvės paslaugas privalo teikti ir internetu?

baldai internetu Baldai internetu – vienas ieškomiausių žodžių junginių internete. Taip atsitiko todėl, kad žmonės nuolat kraustosi, nori padaryti remontą, perka sodybas, vasarnamius, atnaujina interjerą ir ieško pačių patogiausių būdų baldus įsigyti paprasčiau, pigiau. Nemažai fizinių parduotuvių suvokė interneto galią bei savo verslą perkėlė ir į elektroninę erdvę. Kodėl verta tai padaryti?

 

  • Didesni klientų srautai. Baldai internetu gali pritraukti žymiai daugiau lankytojų nei bet kuri parduotuvė. Įsivaizduokite, kiek žmonių per dieną ieško baldų ar tiesiog naršo internete… Tinkamai paskleidus reklamą ir tapus matomais, galima pritraukti gausesnius lankytojų srautus. Net jei jie neužsisakys prekės internetu, didelė tikimybė, kad klientai ateis į parduotuvę ir paprašys konsultacijos ar norės apžiūrėti prekių kokybę, o tai turės didžiulę įtaką pardavimams.
  • Galimybė rezervuoti. Pavyzdžiui, radote idealiai tinkančią lovą, tačiau tai paskutinis modelis, esantis parduotuvėje, įsikūrusioje kitame mieste. Įmonei teikiant paslaugą, kurioje apžiūrimi baldai internetu, turėsite galimybę lovą rezervuoti ir nepulti į paniką, kad kažkas kitas šią prekę įsigis greičiau nei jūs.
  • Online konsultacijos. Jei parduotuvė pasirūpino, kad baldai internetu turėtų visas reikiamas funkcijas ir investavo į komunikaciją su klientais, jie teiks paslaugą, kurioje galėsite tiesiogiai bendrauti su darbuotojais. Kuo tai naudinga? Žmonės, kurie nemėgsta bendrauti akis į akį, galės pasiteirauti juos dominančios informacijos ir rasti tai, ko nori. Tai sustiprins ryšį ir padės sukelti pasitikėjimą preke, o vartotojas išvengs kelionės į parduotuvę ir bandymo „pagauti“ laisvą konsultantą.
  • Naujienos ir akcijos. Internetas – tai puiki terpė greitai informacijos sklaidai. Jei tuo metu vykdomos akcijos ar asortimentas papildomas naujomis prekėmis, naujienlaiškių, reklamjuosčių ir kitų skaitmeninės rinkodaros kanalų pagalba galima šią žinią paskleisti itin plačiai auditorijai, o tai tikrai pritrauks daugiau lankytojų.
  • Lojalumo programos. Turint asmeninį parduotuvės tinklapį, kuriame teikiami baldai internetu, lengviau susirinkti vartotojų duomenis ir palaikyti ryšį su jau apsipirkusiu klientu. Tai reiškia, kad ateityje įmonė galės jam suteikti specialius pasiūlymus, nuolaidas bei visą svarbią informaciją apie parduotuvės gyvenimą. Nors daliai žmonių tai nėra aktualu, klientai, kurie tikrai domisi įmonės veikla ir yra nuolatiniai užsakovai, džiaugsis palaikydami bendravimą su mėgstamais baldų gamintojais.
(Perskaityta per mėnesį: 88, iš jų šiandien: 1.)