Mada,  Ne į temą,  Pirkiniai

Palaidines dabar didesniu asortimentu siūlo el. parduotuvės

palaidinesMoterys, kurios nenori daug vargti ieškant gražios palaidinės įprastose fizinėse parduotuvėse, turėtų dairytis internete – čia palaidinių pasirinkimas pranoks visus lūkesčius, nes vis dėlto – rūbais čia prekiauja tiek el. parduotuvės, tiek ir privatūs asmenys skelbimų portaluose, forumuose ar net socialiniuose tinkluose. Drabužius daugelis žmonių jau renkasi internete, nes kainos čia yra labiau prieinamos. Kalba eina ne tik apie tuos pigius ir nekokybiškus rūbus – internete galima rasti ir aukštos kokybės garsių dizainerių drabužius daug mažesnėmis kainomis nei siūlo didžiuosiuose prekybos centruose įsikūrusio parduotuvės. Palaidinės ieškoti internetu turėtumėte ir jūs, nes šitokiu būdu jūs tikrai sutaupysite begalę laiko, o svarbiausia – neišleisite daug pinigų.

Reikėtų pabrėžti, kad internete drabužius galima įsigyti pigiau, tačiau neretai nemažos išlaidos susidaro ir už pristatymą. Pristatymo mokestis nustatomas pagal tai, kokį pristatymo būdą pasirenka pirkėjas. Jeigu rinksitės, kad jūsų norima palaidinė būtų pristatyta paprastu registruotu paštu, tai už pristatymą sumokėsite nuo kelių dešimčių centų iki poros eurų. Bet, jeigu rinksitės kurjerių paslaugas, tai mokėsite daugiau. Pristatymo būdų yra įvairiausių, ir kiekviena elektroninė parduotuvė juos siūlo skirtingų tipų, bet turėkite galvoje, kad už jį mokėti nereikės, jeigu jūs vienoje el. parduotuvėje išleisite pardavėjo nurodytą sumą.

Trumai tariant, pristatymo mokestis dažniausiai nėra taikomas tuomet, kai pirkėjas nusprendžia išleisti nemažai pinigų. Pavyzdžiui, kai kurie pardavėjai nemokamai pristato rūbus, jeigu žmogus perka nemažiau nei už 30 eurų. Ši suma kiekvienoje vietoje gali būti skirtinga. Tad, jeigu ieškote tik palaidinės, tai turėkite galvoje, kad ko gero už pristatymą teks mokėti, na nebent ta palaidinė bus brangi.

Kas liečia moteriškų drabužių pirkimą, tai pastebima, kad dailiosios lyties atstovėms pasirinkimas internete yra žymiai didesnis, todėl jos vieno apsipirkimo metu gali įsigyti gerokai didesnį kiekį rūbų iš vienos vietos. Jeigu ir jūs ieškote dar ir kitų drabužių, tai stenkitės viską įsigyti iš vienos el. parduotuvės – šitokiu būdu galbūt išvengsite pristatymo mokesčio arba galbūt gausite ir specialią nuolaidą.

(Perskaityta per mėnesį: 301, iš jų šiandien: 1.)