Finansai

Naujuoju „Omniva“ valdybos nariu ir vykdomuoju direktoriumi tapo Kastytis Valantinas

„Omniva“ įmonių grupėje paskirti nauji valdybos nariai iš Latvijos ir Lietuvos. Nuo rugsėjo 5 d. „Omniva“ valdybos nariu ir vykdomuoju direktoriumi (angl. Chief Operating Officer, COO) pradeda dirbti Kastytis Valantinas, kuris tampa ir kompanijos atstovu Lietuvos rinkai.

„Kastytis yra sukaupęs didelę ir vertingą patirtį įvairiose rinkose bei didelių organizacijų operacijų valdymo srityse. Labai džiaugiuosi, kad prie mūsų valdybos prisijungė tokią patirtį sukaupęs vadovas. „Omniva“ keičia savo veiklos valdymo modelį į apimantį visas Baltijos šalis, todėl labai vertiname tautybių ir patirčių įvairovę savo vadovybėje. Tapimas regionine įmone didina mūsų konkurencingumą, efektyvumą, inovacijas, o tai padeda mums siekti savo vizijos – tapti prioritetiniu ir tvariu logistikos paslaugų teikėju regione“, – sakė Mart Mägi, „Omniva“ valdybos pirmininkas.

Kastytis Valantinas turi didesnę nei 20 metų darbo patirtį verslo valdymo ir operacijų, pardavimų, procesų ir IT vystymo srityse, sukauptą daugiausia tarptautinėse transporto, logistikos ir paslaugų įmonėse. Nuo 2019 m. jis dirbo „Lietuvos pašto“ operacijų direktoriumi, o nuo 2022 m. II ketvirčio buvo pradėjęs eiti ir papildomas pardavimų direktoriaus pareigas. Prieš tai jis yra dirbęs tokiose įmonėse kaip „DPD Lietuva“ (dirbo kaip bendros Baltijos šalių įmonių grupės narys), „Trucking Experts“ ir „BLS Vilnius“ (įmonė labiau pažįstama kaip „Bizpak“ prekės ženklas).

„Prisijungiu prie stiprios, ambicingos komandos ir tikiuosi, kad šiame organizacijos virsmo momente būsiu naudingas su savo iki šiol sukaupta patirtimi – Baltijos rinkų išmanymu, klientų poreikių jautimu, sėkmingu transporto ir logistikos prekės ženklų vystymu. Mūsų laukia nemažai iššūkių – sparčiai auga konkurencija, kartu auga klientų lūkesčiai paslaugų kokybei, tad bus svarbu suformuoti vieningą profesionalų komandą visų trijų Baltijos šalių mastu ir išgryninti efektyvų veiklos valdymo modelį, kad užsitikrintume regiono lyderio poziciją bei tvarų augimą vietos rinkose“, – apie karjeros pokyčius komentavo Kastytis Valantinas.

Iki šiol „Omniva LT“ generalinio direktoriaus pareigas ėjęs Vaidrius Verikas užtikrins sklandų darbų perdavimą, jis lieka bendrovėje bent iki rugsėjo pabaigos.

Bendrovė „Omniva LT“ valdo didžiausią paštomatų tinklą Lietuvoje, kurį sudaro 420 paštomatų su daugiau nei 55 tūkst. siuntų skyrelių. Bendrovė sukūrė pirmąją lietuvišką išorinę prekių grąžinimo paslaugą. „Omniva LT“ priklauso tarptautinei įmonių grupei „Omniva“, kurią valdo Estijos paštas – AB „Eesti Post“.

Pranešimą paskelbė: Vytautas Lukaševičius, Integrity PR, UAB

Naujuoju „Omniva“ valdybos nariu ir vykdomuoju direktoriumi tapo Kastytis Valantinas

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)