Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Ne kiekvienas žaidimas naršyklėje yra mokamas

zaidimas narsyklejeDabar žaidimas naršyklėje gali būti ne ką mažiau įdomesnis nei žaidžiant per konsolę, nes vis dėlto ne veltui atsiranda vis naujų, net ir lietuviškų žaidimų internete, kuriais susidomi tiek paaugliai, tiek ir kiek vyresni interneto naudotojai. Jeigu ir jūs domina koks nors žaidimas naršyklėje, tai būtinai pirmiausiai rinkitės lietuviškus žaidimus – jie gana įdomūs, o svarbiausia – dauguma jų yra visiškai nemokami. Lietuvoje naršyklinių žaidimų daugėja dėl to, kad didėja ir jų paklausa. Interneto naudotojai nori išbandyti kažką naujo ir paprastesnio, o tai ypač matoma mūsų šalyje. Žaidimai naršyklėje yra įdomūs tuo, kad ten viskas vyksta be aukštos grafikos elementų.

Žaidimai naršyklėje išsiskiria tuo, kad ten vietoje grafikos elementų, dažniausiai rodomas tekstas. Tokiu būdu žaidimo sparta yra maksimali ir net su itin lėtu internetu ar silpnu kompiuteriu galima tokius žaidimus žaisti be jokių trikdžių. Žinoma, populiariausi žaidimai dabar turi ir nemažai grafikos elementų, kurie pagyvina visą žaidimo vaizdą. Kas liečia lietuviškus žaidimus naršyklėje, tai jų yra gana nedaug t.y. su daugiau grafikos elementų turinčių žaidimų Lietuvoje yra ne tiek daug, bet paprastų, kur yra daugiau teksto, yra gana nemažai.

Kas liečia žaidimų naudojimą, tai čia labiausiai išskirti reikia mokamas ir nemokamas funkcijas. Paprastai tariant, kiekvienas žaidimas naršyklėje gali būti žaidžiamas be jokio išlaidavimo. Tai reiškia, kad tokie žaidimai yra nemokami. Kadangi nauji žaidėjai, užsiregistravę negali prilygti jau seniems asams, tai jiems siūlomos įvairios mokamos funkcijos, priedai ar kažkokios VIP narystės. Tik tada reikia mokėti pinigus. Žinoma, nebūtina kažką pirkti, nes jeigu norima žaidime pasiekti aukštesnį lygį – teks tik šiek tiek daugiau laiko skirti pačiam žaidimui.

Būtina pabrėžti, kad žaidimai naršyklėje nėra apribojami pagal pačias naršykles. Kompiuteryje vartotojas gali turtėti kelias skirtingas naršykles ir su visomis jomis jis gali žaisti. Tiesa, vertėtų pasidomėti tomis naršyklėmis, kurios pasaulyje laikomos blogiausiomis.

Jeigu norite išbandyti žaidimus naršyklėje, tai tiesiog internete veskite susijusias frazes ir tiek – paieškos sistemos jums nurodys populiariausius žaidimus.

(Perskaityta per mėnesį: 54, iš jų šiandien: 1.)