Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kur skelbti nemokamai?

Skelbimai

SkelbimaiTurbūt kiekvienam teko kažką parduoti ar bent jau pirkti per skelbimus. Pirkti per skelbimus yra gerokai lengviau nei parduoti – jums nereikia nei rūpintis, kaip įdėti skelbimą, kur jį įdėti, ką parašyti skelbimo tekste, norint greitai parduoti norimą daiktą ar paslaugą. O pardavėjai su šiais klausimais tikrai susiduria. Žinoma, klientas turi irgi šiek tiek nuveikti. Visų pirma, jei prekė parduodama kitame mieste, nei gyvena pirkėjas, greičiausiai bus susitarta pervesti pinigus ir laukti atsiunčiamos paštu prekės. Čia reikalingas pasitikėjimas tiek iš pardavėjo pusės, tiek iš pirkėjo. O pirkėjas turi įsitikinti, ar skelbimas tikras, tai yra, pažiūrėti, ar prekės kaina yra reali, ar pardavėjas atrodo patikimas. Na o šiandien norime pasižiūrėti į prekių skelbimą iš pardavėjo pusės. Kaip sutaupyti pinigų, norint įdėti skelbimą?

                  Laikraščiai, žurnalai nėra atgyvenusi priemonė skelbti apie parduodamas prekes. Tiesiog tokie leidiniai turi savo auditoriją, kuri dažnai būna vyresnė. Tas ypatingai galioja rajonų laikraščiams, kuriuose ir skelbimai būna susiję su žemės ūkiu, sodininkyste. Dažnai skelbtis laikraščiuose yra mokama, tačiau tai gali būti tikrai daug efektyviau, nei dedant nemokamą skelbimą į interneto puslapius. Žinoma, tai tinka tik tuo atveju, kai parduodate šiai auditorijai tinkamas prekes.

                  Na o skelbimai internete yra bene paprasčiausias variantas. Ne visose svetainėse yra priimami nemokami skelbimai. Tačiau tikrai galima rasti ir puslapių, kur jūsų skelbimas bus mielai priimtas. Tiesa, gali kainuoti papildomos paslaugos – skelbimo iškėlimas, paryškinimas. Tačiau tai nėra būtina, jei tik to nenorite. Nors tai ir gali padėti parduoti greičiau, daugiau. Paieškokite ir svetainių, kur skelbimai specializuoti kokiai nors sričiai arba konkrečiam miestui, rajonui – tai taip pat gali paspartinti prekės pardavimą.

                  Ne ką mažiau svarbi šiais laikais yra reklama socialinių tinklų puslapiuose. Tai visada yra nemokama. Žinoma, ne visi yra prisijungę prie socialinių tinklų ir dar konkrečių grupių su skelbimais. Tačiau, jei žmonės aktyviai ieškos norimos prekės, jis greičiausiai atras ir šias grupes. Todėl socialinių tinklų grupės yra puiku platforma specializuotiems skelbimams, kur renkasi suinteresuota auditorija. Pasinaudokite jomis. O geriausia – įdėti skelbimą į kelis puslapius, tik tuomet prisiminkite, kur juos įdėjote, kad galėtume vėliau ištrinti, nes kitaip galite dar ilgai sulaukti pirkėjų skambučio jau gerokai po prekės pardavimo.

(Perskaityta per mėnesį: 81, iš jų šiandien: 1.)