Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Žiemą pigiai pasitikti galite Barselonoje!

Pigūs lėktuvų bilietai iš Vilniaus, Rygos, Kauno, Palangos nuo €12 tik su Flymaster.LTPigiais skrydžiais į Barseloną susidomėję lietuviai neturėtų tikėtis lengvo bilietų užsakymo, nes mat jau dabar žiemos atostogas pradėjo planuoti daug gyventojų. Tai reiškia, kad norintiems įsigyti pigius skrydžių bilietus reikėtų nedelsiant juos ir užsisakyti, nes vėliau bilietų kainos gali šokti į viršų dėl artėjančio šventinio laikotarpio. Ne paslaptis, kad Barselona yra vienas dažniausių pasirinkimų lietuvių turistų tarpe. Šiame mieste atostogauti galima ir už nedidelę sumą, nes kad ir kaip gaila – šiame mieste prekių ir paslaugų kainos ženkliai mažesnės nei Lietuvoje. Kalbant apie skrydžius, tai lietuviams sutaupyti galima išties daug pinigų, ne svis dėlto – internete yra daug specialių svetainių, kurios pateikia bilietų kainų palyginimus.

Kalbant apie bilietų užsakymą, jums internete reikia ieškoti kelionių portalų, siūlančių pigių skrydžių bendrovių pasiūlymus. Nesuklyskite – rinkitės ne tiesiogines bendroves, o tinklapius. Tuose tinklapiuose didžiausias privalumas tas, kad bilietai pateikiami iš kelių bendrovių, o vartotojams rodomos mažiausios kainos t.y. visi bilietai matomi nuo mažiausios iki didžiausios kainos intervalo. Nuskristi į Barseloną šiuo metu galima vos už kelias dešimtis eurų ar net pigiau, bet aišku turėkite galvoje, kad tie skrydžiai bus ekonominės klasės.

Pigių skrydžių bendrovės tuo ir išsiskiria, nes jos siūlo mažiausias kelionių kainas, o turistus nuskraidina nesiūlant jokių verslo ar kitų klasių skrydžių. Žinoma, galite rasti ir verslo klasės pasiūlymus, bet jeigu kalba eina apie taupymą, tai skirsti ekonomine klase jums tikrai nebus sudėtinga. Tuo labiau, kad skrydžiai iki Barselonos trunka vos kelias valandas – lėktuve ilgai neužsibūsite.

Barselona dažnai pasirenkama dėl to, kad ten gausu kurortų. Lietuviai šį kraštą pamėgo dėl itin malonaus klimato. Būtina pabrėžti, kad šis miestas irgi matomas tarp labiausiai lankytinų pasaulio vietų. Ten kasmet turistų būna tiek daug, jog paslaugų teikėjai kainas nuleidžia iki priimtino lygio.

Ketinantiems vykti į Barseloną būtent šaltuoju metų periodu jau dabar reikėtų ieškoti bilietų, nes dauguma Lietuvos turistų jau graibsto pigiausius pasiūlymus, tad nelaukite paskutinės minutės, nes visi bilietai gali būti greitai nučiupti.

Daugiau informacijos: www.flymaster.lt/ispanija/barselona.php

(Perskaityta per mėnesį: 63, iš jų šiandien: 1.)