Laisvalaikis,  Transportas

Automobilių nuoma jūsų vestuvėms Vilniuje, Kaune

Mūsų automobilių nuoma ir vairuotojai tam yra pasiruošę. Neretai vestuvių svečius ir jaunuosius jų pageidavimu vežame į vaizdingiausias Lietuvos vietas, pavyzdžiui, pilis ar dvarus. Įspūdingoje jųaplinkoje ne viena pora užsilieka ilgiau. Čia, iškilme dvelkiančios architektūros fone, norisi ne tik surengti įvairius tradicija paremtus vestuvių žaidimus, bet ir pozuoti nuotraukoms, kurios, be abejonės, taps ilgai išliekančiu jūsų šventės akcentu. Mūsų vairuotojai žino ne vieną puikų maršrutą, kuriais yra pasiruošę pasidalinti ir padėti jums sukurti ypatingą vestuvių atmosferą.

Ilgėliau sustoję viename ar kitame jūsų išsirinktame (o gal ir mūsų pasiūlytame) dvare įsitikinsite, kad tai – kur kas daugiau, nei tik senoviniai pastatai. Beveik kiekvienas tokio tipo statinių kompleksas būna apsuptas

įspūdingų parkų, buvusių sodų ar gėlynų. O kur dar nuo kalvų atsiveriantys kvapą gniaužiantys vaizdai: lygumos, miškai ar ežerai, į tolį besidriekianti panorama. Šalia upių ar ežerų įkurti dvarai gali pasiūlyti itin išskirtinę atmosferą – vasaros žaluma čia susipina su gilia vandens mėlyna, kuri gali tapti įspūdingu fonu šventiškai pasipuošusiems svečiams ir, žinoma, jauniesiems.

Automobiliai vestuvių dieną

Sau būdingą scenarijų vestuvių dieną dažniausiai turi kiekviena pora. Jeigu pirmoji dalis dažniausiai būna daugiau mažiau tradicinė – jungtuvių apeigos bažnyčioje arba Rotušėje – tai antrąją kiekvieni jaunieji planuoja savaip. Vieni nusprendžia likti tame pačiame mieste, tuo tarpu kiti pageidauja pakeisti vietą, tiek  vieni, fotosesijai, tiek su visa palyda.

Automobilių nuoma vestuvėms su vairuotoju versdamiesi jau ne vienerius metus, išmokome prisitaikyti prie mūsų klientų planavimo ir organizacinių įpročių. Kaip žinia, vestuvės, jų detalės, planuojamos gerokai iš anksto – todėl ir mes pradedame rezervacijas kiekvienų metų pradžioje. Visuomet siekiame išvengti netikėtumų ir nenumatytų atvejų, todėl ypatingai kruopščiai planuojame savo tvarkaraščius. Mūsų klientai gali būti tikri, jog užsisakę išsvajotą automobilį, būtent jį sau svarbią dieną ir išvys.

Šioje srityje toli gražu nesame naujokai. Per savo darbo metus esame išmokę atpažinti tai, kas mūsų klientams patraukliausia. Mūsų automobiliais yra keliavę ne tik Lietuvoje žinomi, bet ir pasaulyje garsių įmonių, politikos ir pramogų pasaulio atstovai. Daugelis jų atvyksta su sau būdingais pageidavimais ar įpročiais, kurie nepatyrusius vairuotojus gali išmušti iš vėžių. Tačiau vis didėjantis klientų ratas ir teigiami atsiliepimai rodo, jog mūsų profesionalumas įvertinamas daugiau, nei teigiamai.

(Perskaityta per mėnesį: 10, iš jų šiandien: 1.)