parduodamos uab
Verslas

Ne visos parduodamos UAB yra tvarkingos

Turite daug verslo idėjų, kurias norėtumėte įgyvendinti? Nežinote kaip tą verslą pradėti, tuo labiau – įteisinti? Ne paslaptis, kad dabar daugelis verslininkų renkasi steigti uždarąsias akcines bendroves, nes jos suteikia bent jau minimalų saugumo jausmą nesėkmės atveju. Jeigu ir jūs žadate steigti įmonę, siūloma prieš tai gerai viską apgalvoti, nes vis dėlto – tam tikrų alternatyvų dėka, galima sumažinti būsimas išlaidas. Kaip tai padaryti – atsakys tam tikros srities specialistai. Į juos jums ir reikėtų kreiptis. Kalba eina apie įmonių registravimo bei pardavimo paslaugas siūlančias bendroves ir ne tik. Jos tikrai jums galės pagelbėti visais veiklos įteisinimo klausimais.

Labai svarbu akcentuoti, kad ne visos parduodamos UAB yra tvarkingos. Apie pardavimą kalbame dėl to, jog tai vienas tikslingesnių pasirinkimų siekiant apsieiti be didelių išlaidų legalizavimo metu. Trumpai tariant, įsigyti UAB yra naudingiau nei registruoti naują. Žinoma, viskas priklausys nuo to, kokią tą įmonę perkate. Ne visos jos juk vienodos – vienos veiklos nevykdė visai, kitos turi įvairiausių skolų, dar kitos – įsipareigojimus klientams. Kaip bebūtų perkant UAB, reikėtų dairytis į tas, kurios veiklos nevykdė. Tokios įmonės dažniausiai yra skirto tiesiog pardavimui.

Lietuvoje yra įprasta praktika pirkti UAB tam, kad būtų išvengta didelių išlaidų. Registruojant įmonę patiems, teks kaip reikiant paplušėti, nes riekės teikti nemažai formų registrų centrui, o ką jau kalbėti apie įstatymų reikalavimus, kuriuos bus būtina atitikti. Perkant UAB, viskas yra paprasčiau ir pigiau. Yra tik keli smulki niuansai.

Perkant bendrovę, tiesiog ji jau yra kažkur registruota. Jos registracijos adresas bus ne ten kur norite ir ne jūsų NT vardu registruotoje vietoje. Taipogi tokios įmonės neturi įstatinio kapitalo sumos banko sąskaitoje. Dėl šios priežasties, tokių įmonių kainos įprastai svyruoja ties keliais šimtais eurų.

Bet, jeigu vis dėlto nusprendėte steigti įmonę norimu pavadinimu, tačiau nelabai gaudotės šiuose reikaluose, tuomet be abejo, kad reikėtų kreiptis į specialistus. Tos pačios įmonės, kuris užsiima bendrovių pardavimu, siūlo ir konsultacines paslaugas.

(Perskaityta per mėnesį: 12, iš jų šiandien: 1.)