Mada

Geriau natūralus ar dirbtinis grožis?

Čia tikriausiai pradėsime amžiną diskusiją, kas geriau natūralios lūpos ar prisodrintos botokso. Lūpų putlinimo operacija yra ko gero viena perkamiausių Lietuvoje. Aišku, pirmoje vietoje stovi krūtų didinimo operacija. Taigi, kas gi geriau dirbtinis grožis ar natūralumas? Vieno teisingo atsakymo tikrai nėra. Juk daugelis sutiks, kad vieniems patinka tai kas natūralu, kiti ieško kažko daugiau. Tačiau bendrai kalbant visos minėtos operacijos reikalingos tuomet, kada iš tikrųjų reikia grožio specialistų pagalbos. Taip, sutinku, kad ne vienai merginai ar moteriai krūtų didinimas bus gera dovana. Jeigu nuo gimimo turite mažą krūtinę, tai didelė tikimybė, kad dėl to kompleksuojate. Nesulaukiate pakankamai vyrų dėmesio, todėl jos didinimas yra gan sveikintinas veiksmas. Kaip dėl lūpų putlinimo? Vėl gi, tos moterys, kurių lūpos nėra išraiškingos, nėra aiškios formos tikrai galėtų atlikti šią procedūrą. Kaip jau supratote, egzistuoja situacijos, kuomet įvairios mūsų kūno korekcijos tikrai duoda apčiuopiama naudą. Tačiau egzistuoja daug moterų, kurios tokias grožio procedūras daro tikrai be reikalo. Turi ir gražią krūtinę ir putlias lūpas, tačiau prisižiūrėjusios vakaruose klestinčio grožio kulto nusprendžia, kad joms kažko trūksta. Kas tada nutinka? Iš pirmo žvilgsnio gražios moteris persistengia, ir vietoj teigiamų žvilgsnių ar dėmesio sulaukia pajuokos. O kelio gi atgal nėra. Taigi mielosios, jeigu esate patenkintos savo išvaizda, tuomet tai didžiausia šventė jums. Ir net negalvokite daryti operacijas. O tos moterys, kurios nori atlikti grožio procedūras, turėtų pasitarti su specialistais. Profesionalus chirurgas patas ar vis dėl to reikia daryti operaciją ar ne. Juk svarbus profesionalo žvilgsnis.

Kiek gi kainuoja visos šios grožio procedūros?

Bendrai peržvelgėme kainas ir galime pasakyti, kad kokybiškos grožio procedūros kainuoja gana nemažai. Jos prasideda nuo minimalaus biudžeto, penkių šimtų eurų. Ir paslaugų kainos gali siekti kelis tūkstančius eurų. Viskas priklausys nuo to, ką jūs konkrečiai norėsite atlikti.

Kur galima užsisakyti tokias paslaugas?

Logiška, kad tokios procedūros atliekamos grožio klinikose, todėl bet kokiu atveju jums reikės išeiti iš namų į miestą. Kol kas dar negalima užsisakyti tokių procedūrų internetu. Taigi, ar visuose miestuose galima nusipirkti tokias paslaugas? Tikrai ne. Geriausi grožio specialistai yra įsikūrę didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Tad norint atlikti kokybiškas procedūras, reikės keliauti į sostinę arba Kauną. Aišku, grožio specialistų galima rasti ir Klaipėdoje ar Šiauliuose, tačiau perkant tokias paslaugas rekomenduojame netaupyti ir rinktis geriausius rinkoje specialistus. Jie dažniausiai dirba didžiausiose grožio klinikose.

(Perskaityta per mėnesį: 60, iš jų šiandien: 1.)