Maudymukai
Mada

Patarimai renkantis maudymuką

Kai renkatės moterišką maudymuką, pasistenkite pernelyg nepersistengti, nes labai dažnai vienokius ar kitokius nepatogumus kelia ne jūsų kūno linijos. Gali būti, kad jums tereikia pasirinkti kitokio stiliaus ir modelio maudymuką. Moteriški maudymukai yra labai skirtingų modelių ir rūšių, todėl greičiausiai tereikia žinoti vos kelis naudingus patarimus apie tai, kuris maudymuko tipas geriausiai tiktų jūsų kūno sudėjimui.

Pavyzdžiui, jei jūs manote, kad jums reikia atrodyti šiek tiek lieknesnėms arba norite sumažinti klubų apimtį, tuomet galite išbandyti ištisinį maudymuką. Tokios rūšies maudymukų kiekvienoje tokiomis prekėmis prekiaujančioje parduotuvėje yra begalė, todėl be vargo galima pasirinkti su skirtingo gylio iškirptėmis krūtinės dalyje ir nugaroje. Be to, nepamirškite eksperimentuoti ir su skirtingomis spalvomis. Atitinkamos spalvos ir raštai gali padėti tobulai užmaskuoti jums nepatinkančias savo kūno linijas.

Tuo atveju, jei norite, kad viršutinė kūno dalis atrodytų didesnė nei apatinė – pasirinkite maudymuką, kurio apatinė dalis yra trumpos sunkelės tipo. Tai sukuria norimą iliuziją ir jūs labai lengvai pasiekiate norimą rezultatą. Priešingu atveju, jei jūsų viršutinė kūno dalis yra didesnė, tuomet jums galėtų pagelbėti kuklesnė apatinė maudymuko dalis ir daugiau uždengianti viršutinė. O jei jūs esate žemesnio ūgio, išbandykite maudymuką su vertikaliomis linijomis, nes tai vizualiniai suteiks jums daugiau ūgio.

Šiandien kiekviena moteris gali rasti jai tinkantį maudymuką – visiškai nesvarbu, kokios yra jūsų kūno apimtys. Didelis skirtingų modelių pasirinkimas, kuriuo pasižymi šiuolaikiniai maudymukai, leidžia išvengti galvos skausmo renkantis idealiausią variantą. Jei jūs esate pernelyg užimtos ar tiesiog nenorite keliauti į parduotuves, įsigyti tobulai ant jūsų kūno atrodysiantį maudymuką galite net neišėjusios iš namų. Tam geriausiai gelbėja internetinės maudymosi kostiumėlių parduotuvės.

Net ir tuomet, jei jūs ieškote didelio dydžio maudymukų, galėsite pasirinkti iš šimtų skirtingų stilių ir spalvų modelių. Vis daugiau ir daugiau drabužių dizainerių supranta, kad ne kiekviena iš mūsų turime idealią modelio figūrą, todėl jie kasmet rinkai pristato begalę skirtingų naujų modelių, kurie tinka ir apvalesnių kūno linijų moterims. Taigi, kaip jau supratote, nei viena moteris neliks užmiršta ir tikrai visuomet galės įsigyti jai tinkantį maudymuką.

(Perskaityta per mėnesį: 70, iš jų šiandien: 1.)