Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Nestandartinių baldų gamyba domisi ieškantys originalių idėjų

nestandartinių baldų gamyba

nestandartinių baldų gamybaTurbūt ir Jūs prisimenate tuos laikus, kai prieš gerą dvidešimtmetį daugelio draugų namuose puikavosi toks pat virtuvinis kampas, masyvus medinis virtuvės stalas, miegamajame didžiulė sekcija ir stambokas sunkus išlankstomas fotelis. Laikai, kuomet masinė baldų gamyba buvo pramonės arkliukas. Tačiau laikai keičiasi ir klientų poreikiai yra vis kitokie, vis originalesni, vis labiau skirtingi. Todėl šiandien daugelis baldų gamintojų Lietuvoje žino, jog vien masinė baldų gamyba – ne pats geriausias verslas, mat ypač daug užsakymų sulaukiama, kai žmonėms reikalinga nestandartinių baldų gamyba. O dažniausiai tokių baldų prisireikia keliais paprastais atvejais.

Išskirtinės asmenybės išskirtiniai norai

Jei esate žmogus, mėgstantis, jog viskas aplink būtų taip, kaip Jūs norite, greičiausiai Jūsų namuose tai aiškiai matosi. Tokie žmonės dažniausiai mėgsta nestandartinius sprendimus, įvairius eksperimentus ir itin stilingas interjero išraiškas namuose. Netikėti spalvų deriniai ir formos dažniausiai pareikalauja itin daug ir kruopštaus baldų gamintojų darbo. Dažniausiai tokiais atvejais ir užsakoma nestandartinių baldų gamyba. Kodėl geriau rinktis baldus pagal užsakymą? Nes tuomet visą projektą suderinsite su gamintoju ir būsite tikri, jog gaminys bus būtent toks, kokio ir norite, o daugiau pas nieką namuose nieko panašaus nepamatysite.

Šiuolaikiškuose namuose šiuolaikiškos erdvės

Kaip ir masinės gamybos baldai, kas antrame bute sutinkami, taip ir pačių būtų ar individualių namų išplanavimas kadaise buvo dažniausiai standartinis ir daug fantazijos nereikalaujantis. Tačiau šiandien nestandartinių baldų gamyba aktuali ir tiems žmonėms, kurie gyvena moderniuose, šiuolaikiškuose būstuose. Dažniausiai juose įrengtos nestandartinio išplanavimo patalpos, čia sukurtos netikėtos erdvės, kurioms reikalingi išskirtiniai baldai ir masinė gamyba iš katalogo čia nepritinka.

Ribotai erdvei reikia pagalbos

Dar vienas populiarus atvejis, kai geriausiai pasidomėti nestandartinių baldu gamyba, tai tie atvejai, kuomet norite baldais apstatyti itin mažas erdves. Baldų gamintojai teigia, jog būtent tokiais atvejais geriausiai pirkti individualios gamybos baldus. Tokiu atveju gamintojas gali pasiūlyti tinkamiausią sprendimą sukurdamas ne tik įspūdingus baldus, bet ir tokius, kurie taupys erdvę, išnaudos ją funkcionaliai, o namams suteiks dar daugiau žavesio ir išskirtinumo. Jūs džiaugsitės puikiu interjeru, gražiais baldais ir aukščiausios kokybės patogumais.

(Perskaityta per mėnesį: 71, iš jų šiandien: 1.)