Prijuostes barmenams
Laisvalaikis

Nuosavas sėkmingas baras

Nepaisant to ar turite barą, ar naktinį klubą – neabejotinai susiduriate su tikru ir dideliu iššūkiu. Kiekvienas jūsų klientas turi būti patenkintas ir laimingas. Ir nors tai tikrai nėra lengva užduotis, ji nėra neįveikiama, todėl kelių papildomų patarimų dėka turėtumėte lengviau pajudėti pirmyn ir išspręsti daugiau jums įprastai kylančių nesklandumų.

  • Niekuomet nepritrūkite gėrimų ir užkandžių. Nėra nieko blogiau, kaip viduryje nakties, kuomet yra pats įkarštis ir klientų antplūdis, pritrūkti gėrimų ar užkandžių. Suprantama, kad tai akimirksniu nuviltų daugybę jūsų klientų, todėl jei nenorite susidurti su tokiais nemalonumais, kurie kenktų jūsų vardui, būtinai kasdien įvertinkite gėrimų ir maisto kiekius, apskaičiuojant ar jie yra pakankami.
  • Pasirūpinkite švara ir kokybe. Jūsų bare viskas turi būti nepriekaištinga. Nepaisant to, kad didžioji dalis žmonių į jūsų barą ar naktinį klubą atkeliauja pasilinksminti ir neretai vartoja įvairius alkoholinius gėrimus, tai tikrai nereiškia, kad jiems nėra aktuali švara ir maisto bei gėrimų kokybė. Tam galite pasamdyti ir kokybės kontrolės specialistą.
  • Sukurkite labai jaukią atmosferą. Jūs turėtumėte sukurti tokią aplinką, kokioje jūsų klientai jaustųsi labai jaukiai. Jie turi būti laukiami, šiltai sutikti ir kiekvienu iš jų turi būti tinkamai pasirūpinta. Pasamdykite profesionalų interjero dizainerį, kuris turi patirties atliekant tokio pobūdžio darbus. Tai užtikrins, kad jūsų baras pavirs į tobulą pasilinksminimo erdvę.
  • Rūpinkitės savo personalo įvaizdžiu. Jūsų personalas yra tai, kas atspindi ir jūsų baro kokybę. Suprantama, kad didžiausias klientų dėmesys bus skiriamas barmenams, todėl jie turėtų būti ne tik profesionalūs, tačiau taip pat atrodyti nepriekaištingai. Taigi, tiek prijuostes barmenams, tiek ir kiti darbiniai drabužiai privalo būti kokybiški ir atitinkantys jūsų baro (ar naktinio klubo) atmosferą. Investuokite į modernias prijuostes barmenas, pasirūpinkite, kad jie savo darbe jaustųsi labai komfortiškai ir jaukiai. Tai užtikrins geresnį jų darbą.
  • Konsultuokitės su specialistais. Šiuo atveju, jei norite, kad jūsų pasilinksminimo vieta taptų pati populiariausia, turėtumėte samdyti tikrus savo sričių specialistus, kurie turi tiesioginės patirties jūsų srityje.
(Perskaityta per mėnesį: 82, iš jų šiandien: 1.)