seksualūs peniuarai
Laisvalaikis,  Pirkiniai

Kaip prabudinti seksualumą?

seksualūs peniuaraiDaugelis porų patvirtintų, kad gyvenime anksčiau ar vėliau susiduria su problema, kad paprasčiausiai išnyksta seksualinis poreikis. Tai gana normalu, – kaip teigia psichologai. Paprasčiausiai kitas žmogus priimamas, kaip savas ir retai kyla noras fantazuoti apie jį. Tačiau tai jokiu būdų ne būtinybė. Visko galima išvengti, jei erotika taps gyvenimo dalimi. Kvepalai, žvakės, seksualūs peniuarai ir kiekvienas vyras pames galvą.

Erotinių prekių prekybos vietos siūlo gana daug variantų, kurie gebėtų paįvairinti seksualinius santykius. Visgi, toli gražu ne visiems žmonėms priimtina naudotis tokio pobūdžio „žaisliukais“. Būtent todėl erotiniai drabužiai, smilkalai ir fantazija gali būti geriausia išeitis.

Drabužiai. Seksualūs peniuarai, mažai kūną dengiantys maudymosi kostiumėliai, galiausiai konkreti apranga, kuri geba sujaudinti vyrą – drabužiai, kuriais kuo dažniau turėti vilkėti moteris. Nustebinkite jį. Dėvėkite tai ne tik vakare prieš eidama miegoti, o paprasčiausiai tvarkydama namus, gamindama valgyti ir t.t. Taip sukursite erotinę atmosferą namuose.

Kvapas. Bene visi puikiai žino, kad smilkalai gali būti geras afrodiziakas: braškės, vyšnios ir arbūzas – geriausiai tinkamą atmosferą kuriantys kvapai. Jei šie jums per stiprūs – tuomet įsigykite gaivius: mėtos, vandens ir t.t.

Apšvietimas. Žinoma, gražiausiai atrodys uždegus gana didelį kiekį žvakių, tačiau su jomis reikia atsargiau. Tinkamą apšvietimą nesunkiai galite susikurti ant paprasčiausios stalinės lempos uždėdami raudoną skarą.

Muzika. Internete galima rasti nemažai muzikos, kuri skirta sukurti erotinę atmosferą. Pasirūpinkite, kad ji grotų ištisai, kad netektų perjunginėti dainų ar įraše niekas nepradėtų kalbėti.

Saugumas. Žinoma, labai svarbu apgalvoti ar tai, kad niekas netyčia neužsuktų į namus. Vaikus nuvežkite pas senelius ir panašiai. Sužadinti erotiką pavyks tuomet, kai du žmonės liks visiškai vieni be jokio neatsargumo jausmo.

Visas komplektas bendrai padės sukurti erotinę nuotaiką ir tuo pačiu neabejotinai pagerinti santykius tarp dviejų žmonių. Seksualūs peniuarai yra pradžia. Žengus šį žingsnį pavyks sugalvoti kuo įvairesnių būdų, kaip galima nudžiuginti savo vyrą. Tie, kurie stengiasi išlaikyti kibirkštėlę – ja gali ir džiaugtis. Juk visi mes norime, kad erotika neišnyktų iš gyvenimo su amžiumi. Kaip tai padaryti – dirbti dėl to.

(Perskaityta per mėnesį: 164, iš jų šiandien: 1.)