Ne į temą,  Paslaugos

Odontologinės paslaugos – ką rinktis?

dantų tiesinimasOdontologijos paslaugos yra vienos svarbiausių gydymo procedūrų, be kurių ko gero nei vienas žmogus neišsiverstų. Svarbiausia yra tai, kad nemažai žmonių nesuvokia kokiomis aplinkybėmis reikėtų rinktis viešas įstaigas, o kada reikėtų kreiptis būtent į privačias klinikas. Šiuo atveju, norėtume apibendrinti ką reikėtų rinktis ištikus tam tikram burnos ertmės nesklandumui.

Jeigu jums yra aktualios dantų tiesinimo paslaugas, tai turėtumėte žinoti, kad nemažai viešų klinikų šių paslaugų neteikia – kai kurios  viešosios įstaigos tiesiog sutiekia būtinąją pagalbą, o kas liečia gražios šypsenos kūrimą, tai neretai yra rekomenduojamos privačios klinikos. Jose reikiamas specialistas atlieka dantų tiesinimą įvairiausiais būdais ir pabrėžtina – jie parenkami pagal paciento situaciją. Neretai dėl dantų tiesinimo yra kreipiamasi iš anksto t.y. matant, jog augančiam vaikui gali išsivysti kreivi dantys. Tokiu atveju yra naudojamas ortodontinis gydymas specialiais aparatais. Šias klinikas galima rinktis net ir tada, jeigu esant brandžiam amžiui, esate nepatenkinti savo dantų išvaizda.

Kas liečia kitas bėdas. Tai šiuo atveju reikėtų pabrėžti, jog viešose įstaigose lankytis turėtumėte esant įprastiems dantų gedimams arba jeigu jums reikalinga profilaktinė apžiūra. Kalbant apie dantų gedimą, tai įprasta, kad viešose poliklinikose sumokėsite mažiau nei privačiose, tačiau svarbiausias aspektas yra tas, kad eilėje prie stomatologo gali tekti laukti gana ilgai ir nekalbame apie dieną ar dvi – kai kurie žmonės laukia net ir mėnesį. Turbūt vienintelis privalumas viešų įstaigų ir yra tas, jog jų pasaugų kaina yra mažesnė, tačiau reikėtų pastebti – paslaugos nėra nemokamos nors ir mokate sveikatos draudimą, nes jums bet kokiu atveju teks sumokėti kelis litus už tam tikras medžiagas ar procedūras. Kainos priklauso nuo vidinių klinikų taisyklių ir ne visur jos yra vienodos.

Privačių klinikų paslaugomis rekomenduotume pasinaudoti ir tais atvejais, jeigu jums reikalingos itin sudėtingos procedūros, tokios kaip dantų implantavimas. Šios procedūros turi būti atliekamos profesionalų, o ne bendros praktikos specialistų, tad dvejoti ką rinktis tikrai nereikėtų, kai ir taip yra aišku, jog privačių klinikų specialistai jums gali pasiūlyti viską ko tik reikia gražios šypsenos kūrimui.

Jeigu jums yra reikalingos stomatologų paslaugos, tai pirmiausia turėtumėte apžvelgti savo problemą ir tik tada spręsti kuris specialistas jums yra reikalingas.

(Perskaityta per mėnesį: 40, iš jų šiandien: 1.)