zaidimai internetu
Ne į temą

Žaidimai internetu: ką reikia žinoti apie jų įsigijimą?

Norite įsigyti kažkuriai konsolei skirtus žaidimus? Nežinote kur mažiausios kainos? Ko gero dauguma žaidimų entuziastų sutiks, jog geriausias kainas gali pasiūlyti elektroninės parduotuvės. Tačiau reikia žinoti, kad ne visi pardavėjai siūlo originalius žaidimus. Mažiausios kainos neretai siūlomos ir privačių asmenų, tačiau be abejo – jie negali pasiūlyti didelio pasirinkimo. Jeigu žaidimus ketinat pirkti internetu, tuomet reikėtų labiau pasidomėti įsigijimo galimybėmis. Tikrai nėra būtina kreiptis į kažkokius privačius asmenis, kurie prekiauja pavieniais žaidimais. Tuo labiau – el. parduotuvės gali pasiūlyti žymiai didesnį asortimentą. Žaidimus internetu pirkti naudinga dėl to, kad kainos ten yra mažiausios.

Renkantis el. parduotuvę, prieš tai reikėtų daugiau laiko skirti geriausiai vertinamiems žaidimams. Matote, pagal tai galėsite suprasti kurie žaidimai yra labiausiai paklausūs. Kuo jų paklausa bus didesnė, tuo didesnė bus kaina. Tuomet iš karot galėsite suprasti ar pardavėjos nustatoma kaina yra adekvati. Pavyzdžiui, naujausi žaidimai visur kainuoja gana brangiai, tačiau radus pardavėją, kuris siūlo tą patį žaidimą įsigyti už per pus mažesnę kainą, jau galima manyti, kad kažkas yra ne taip. Tai gali būti žaidimas, kurie prieš tai buvo naudotas ne vieną kartą. Tai gali būti nelegalus arba vogtas žaidimas. Jeigu norite išvengti tokių įsigijimų, tiesiog rekomenduojama ieškoti patikimų el. parduotuvių. Jos jūs bent jau neapgaus.

Jeigu jums svarbu įsigyti pigesnius žaidimus ir dairotės į privačių asmenų pasiūlymus skelbimų tinklapiuose ar kitose vietose, tuomet reikėtų įvertinti riziką. Pirkimas iš neaiškių asmenų gali baigtis tuo, jog sumokėj pinigus, nieko negausite. Tuomet reikės kreiptis į teisėsaugą ir tuomet reikės sugaišti nemažai laiko kol atgausite prarastu pinigus. Norintiems tokių nemalonumų išvengti, patartina nerizikuoti su mažiausias kainas nustatančiais privačiais asmenimis. Žinoma, reikia išskirti tuos atvejus, kai žaidimai perkami iš fizinių asmenų, užsiimančių el. prekyba legaliai.

Fiziniai asmenys irgi gali prekiauti įvairiais žaidimais internetu. Jie tokią veiklą vykdo teisėtai ir moka mokesčius. Jums reikėtų tik pasižiūrėti ar pateikiama informacija apie pardavėją ir tiek. Tuomet žinosite, kad perkami žaidimai yra originalūs.

Šaltinis: http://www.tarasgames.lt

(Perskaityta per mėnesį: 27, iš jų šiandien: 1.)