TEO projektai
Ne į temą

Naujo verslo kūrimas ir sutaupyti padedantys sprendimai

Per pastarąjį dešimtmetį buvo matyti, kad mūsų šalyje įsikuria vis daugiau naujų verslų. Nors ekonominės krizės laikotarpiu daugelis įmonių užsidarė ar pristabdė savo iki tol vykdytą komercinę veiklą – jau keli metai, kai kasdien registruojama bent po keletą naujų įmonių. Tai rodo pasikeitusį gyventojų požiūrį ir siekį sukurti nuosavą bei stabilų verslą.

Žinoma, bene kiekvienam jaunam verslui tenka susidurti su įvairiais finansiniai sunkumais. Būtina pasirūpinti daugybe skirtingų verslo plėtrai svarbių užduočių, kurios reikalauja papildomų išlaidų. Suprantama, kad tikrai ne kiekvienas naujo verslo savininkas turi pakankamų investicijų, kurias gali skirti labai greitam ir efektyviam verslo vystymui. Todėl būtina ieškoti kuo optimalesnių sprendimų, padedančių daugelį procesų įgyvendinti greičiau ir mažesnėmis sąnaudomis.

Be abejo, nors visuomet norima aprėpti labai daug – tikrai ne visada tai yra teisingas pasirinkimas. Jei norite labai didelių ir prabangiai atrodančių komercinių patalpų, turite suprasti, kad tai pareikalaus labai didelių išlaidų, galinčių neigiamai paveikti jūsų įmonės finansinę padėtį. Tuo tarpu, jei skirskite šiek tiek daugiau savo laiko, neabejotinai galite rasti ir pigesnius nekilnojamojo turto objektus. Net ir tuo atveju, jei jie bus neįrengti ir labiau nutolę nuo miesto centro, tai nėra didelė problema.

Pavyzdžiui, jei randate patalpas, kurių plotas ir išplanavimas atitinka jūsų keliamus reikalavimus ir tokiose patalpose jūsų darbuotojai galėtų labai efektyviai vykdyti jiems skirtas užduotis, tačiau tokiose patalpose nėra tinkamo ryšio ir kitų telekomunikacinių sprendimų, nenuleiskite rankų. Toks nekilnojamojo turto objektas gali padėti jums sutaupyti. Net jei bus reikalingi telekomunikacijų projektavimo darbai, TEO projektai ar šviesolaidiniam internetui skirtų tinklų projektavimas bei įrengimas, neatsisakykite tokio objekto. Bendra pastarųjų darbų ir tokio tipo patalpų kaina gali būti gerokai mažesnė, nei tuo atveju, jei komercines patalpas rinktumėtės pačiame miesto centre, kuriame yra nutiestos visos komunikacijos.

Suprantama, kad tai yra tik vienas iš aspektų, į kurį turėtumėte atkreipti savo dėmesį. Ne ką mažiau svarbu išspręsti ir daugelį kitų klausimų, pvz., konkrečių sričių specialistų paiešką, jų samdymą, reklamos būdus ir savo įmonės įvaizdžio formavimą. Bet kuriuo atveju, visuomet bandykite rasti pačias produktyviausias išeitis.

(Perskaityta per mėnesį: 35, iš jų šiandien: 1.)